Татарські яничари захопили українське село на Донеччині

ВІЙНА
29.11.2024, 19:23
Татарські яничари захопили українське село на Донеччині

Окупаційно-терористичний контингент РФ дозволив манкуртам із Надволжя похизуватися воєнним трофеєм. Під ногами у них — знищена Катеринівка.

Показові кадри із села поблизу міста Курахове Донецької області виклали самі загарбники татарського походження із національного батальйону «Alga-Timer». З'ясувалося, що агресори свідомо не лишили від знелюдненої громади камінь на камені.

Бойові найманці із Татарстану, які виконують брудну роботу за криваві гроші Кремля похизувалися на весь світ встановленням своєї ганчірки у розбомбленій Катеринівці. Саме там нині тривають запеклі бої, ворог прагне влаштувати нашим захисникам горезвісний «казан смерті», тобто оточення.

Необхідно наголосити, щойно цей нацбатальйон залишить межі село — прапор одразу ж знімуть інші російські терористи, бо їм не важливо, що уявили ці манкурти спадкоємцями Чинґізханової Орди. Поневолений Москвою Татарстан не приростає землею, але окроплює кров'ю своїх зрадливих синів чужу.

Згідно з офіційними статистичними даними, станом на 24.II.2022 майже 80% жителів Катеринівки були українцями, ще 2% — вірменами, а решта — називали себе росіянами. Нині ж село цілковито деукраїнізовано руками продажних волзьких татар, яким грошва дорожча за честь.

Натомість медіаагенція «Останній Бастіон» звертає увагу читачів на те, що рота «Башкорт» у лавах Збройних Сил України боронить наш Схід і Південь від окупантів. Спільний ворог єднає борців за свободу башкирського й українського народів.

Читайте також:
Війна
росія переорієнтувалася на величезні втрати особового складу, зробивши ставку на виснаження України ціною «людського ресурсу».
14 лютого, 07:45
Політика
Гауляйтер Ічкерії, і його ймовірний спадкоємець зіткнулися з проблемами зі здоров’ям.
01 лютого, 12:22
Війна
Південний окружний військовий суд у російському Ростові-на-Дону засудив 9 херсонців до термінів від 14 до 20 років за буцімто тероризм.
30 січня, 19:25
Війна
росіяни відвозили дітей із частини тимчасово окупованої Луганщини в зону бойових дій на зустріч із військами рф з нагоди різдвяних свят.
11 січня, 10:08
Політика
Рамзан Кадиров назвав це «невеликими кадровими змінами».
06 січня, 11:29
Світ
США можуть взяти Гренландію під свій контроль у найближчі місяці.
05 січня, 22:17