Тероборона Волині приготувала «подарунки» окупантам із Білорусі

ВІЙНА
11.08.2022, 17:01
Тероборона Волині приготувала «подарунки» окупантам із Білорусі

В очікуванні ймовірного нападу сил агресора з білоруської території, наші захисники на Заході України продовжують зміцнювати кордон.

Такі відомості з Волинської області оприлюднило командування місцевої 100 Окремої бригади Територіальної оборони, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що військовослужбовці вказаного підрозділу Збройних Сил України замінували прилеглі до міждержавної межі з Білоруссю ділянки, звідки можуть просунутися окупанти.

«Командування 100 Окремої бригади ТрО попереджає громадян, які мешкають у прикордонних із Республікою Білорусь населених пунктах Волинської області бути обережними при відвідуванні лісних масивів, виїзді на узбіччя доріг тощо. Відповідними підрозділами нашої бригади був здійснений комплекс інженерних загороджень, включаючи мінні у зв'язку з загрозою вторгнення з території Білорусі. Місця таких загороджень марковані покажчиками "Небезпечно міни!". Командування бригади просить громадян бути обережними та дотримуватись заходів безпеки!», – йдеться у заяві Тероборони Волині.

Водночас не варто забувати, що білоруська армія спільно з російським окупаційно-терористичним контингентом останнім часом проводить постійні показові навчання поблизу українського кордону натякаючи на свою скору участь у війні проти нас.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що доки у тилу громадяни займаються пошуком винних у "розмінуванні Чонгару", на передовій щогодини від ворожих обстрілів гинуть наші захисники.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Новий можливий наземний напад із Білорусі та Брянщини — приречений на поразку. Українські захисники дадуть загарбникам належну відсіч.
28.10.2023, 11:45
Світ
На норвезько-фінляндському кордоні запровадили посилені заходи безпеки. Причина — активність громадян РФ, які тікають на Захід.
29.09.2023, 19:36
Війна
Російські солдати змогли збити безпілотний літальний апарат, який 18 липня залетів далеко за кордон аж у Рильський район.
18.07.2023, 19:47
Війна
Путінська "спеціальна військова операція" остаточно вийшла з-під контролю Кремля, тому російське прикордоння наїжачується фортифікаціями.
22.11.2022, 17:01
Світ
Річка Дністер, яка розмежовує Україну з Молдовою, знову взята під надійний контроль прикордонників обох країн.
19.04.2022, 22:46
Війна
Це необхідні заходи безпеки в умовах гібридної війни
23.02.2022, 15:43