Фронтовики порадили українцям перестати чубитися через політику

ПОЛІТИКА
10 серпня, 20:45
Фронтовики порадили українцям перестати чубитися через політику
Фото: Zaxid.net

Доки у тилу громадяни займаються пошуком винних у "розмінуванні Чонгару", на передовій щогодини від ворожих обстрілів гинуть наші захисники.

Про це на своїй Facebook-сторінці написав боєць Окремої бригади Територіальної оборони міста Дніпро і екскомандир добровольчого підрозділу "Сармат" Олександр Писаревський.

Військовослужбовець Збройних Сил України, який нині боронить південні рубежі у Запорізькій області, звернувся до цивільних, хто перебуває далеко від зони бойових дій.

«Ми не говоримо в підрозділі на політичні теми. Глибоко байдуже, хто, коли і за кого голосував. Ми тут воюємо – і порохоботи, і зелєбобіки, і біложупанники, – всі в одній лаві, пліч-о-пліч. Нам ніколи длубатись у вашому тиловому гівні. Тому і ви там беріться вже до справи», – повідомив із фронту Олександр Писаревський.

Також тероборонівець рекомендує українцям спрямувати всі свої зусилля у продуктивну сферу задля наближення нашої спільної перемоги над російськими загарбниками.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що учасники Революції гідності та Антитерористичної операції на Донбасі об'єдналися у спецпідрозділ, який полюватиме на окупантів у тилу.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Пазур щура на червоній кнопці
26 вересня, 15:15
Опінії
Воювати ми, ймовірно, будемо довго. РФ велика і дурі у неї, та її населення, ще дуже багато.
08 вересня, 18:45
Світ
росія почала використовувати безпілотники іранського виробництва у війні з Україною
26 серпня, 21:03
Опінії
Прийшла молода війна і прогнала стару. Рубежі оборони, котрі стояли роками, котрі поросли лісами та травами – зараз зметено, розтоптано.
22 серпня, 18:12
Опінії
Захисники України вгризлися у рідний чорнозем і не дають жодного шансу ворогам пройти далі. Від люті, москалі перейшли до терору.
03 серпня, 09:18
Опінії
Чесно кажучи, я щось таке і чекав від путіна та фсб.
30 липня, 15:51