Тихановська, Сахащик і Полк Каліноўскага звернулися до білорусів

СВІТ
24.06.2023, 17:54
Тихановська, Сахащик і Полк Каліноўскага звернулися до білорусів
Фото: Останній Бастіон

У ніч проти 24 червня року прокремлівський узурпатор Алєксандр Лукашенко втік із Мінська до Анкари, адже Москва його більше не захищає.

Станом на цю мить влада у Білорусі de facto знаходиться у руках державного секретаря Ради безпеки Алєксандра Вольфовіча, якого підтримують багнетами російські окупанти.

Відтак законно обраний улітку 2020 року президент Світлана Тихановська звернулася із закликом до білорусів розпочинати "вигнання загарбників" із триколорами:

«З цією метою ми створили оперативний штаб попросили допомоги у Полку Каліноўскага, який воює в Україні. Я також звертаюся до білоруської армії: ми не можемо сподіватися, що Росія дасть Білорусі спокій. Наразі – найкращий момент, щоб вигнати російських військових з нашої країни. І якщо ми проґавимо цей шанс, то Росія зробить з нами те саме, що і з Україною».

Своєю чергою, керівник Департаменту національної безпеки у складі Об'єднаного Перехідного Кабінету демократичних сил Білорусі Валерій Сахащик виклав власне відеоповідомлення.

У ньому він звернувся до білоруських десантних військ, які мають також приєднатися до очищення країни від окупантів і за жодних обставин не ставати учасниками внутрішньоросійського конфлікту.

«Вставай Білорусь! Це твій шанс, історична мить визволення настала. Говорімо відверто й щиро: або ми використовуємо цей історичний шанс, або втратимо все», – наголосив пан Сахащик.

Не проминули увагою буремні події на Росії й учасники бойових дій на Сході України, наші захисники з Полку імені Кастуся Каліноўскага, чий командир також звернувся до поневолених лукашенківською диктатурою співвітчизників.

«Кінець великої тиранії настав. Білоруські війська повинні залишатися у стороні від громадянської війни на Росії. Для білорусів важливе інше, власне життя і незалежність. Час свободи наближається. Запасайтеся всім необхідним, навчайтеся самообороні, диктатуру буде повалено. Чекайте на наш сигнал», – заявив командир полку на псевдо "Кіт".

Однак медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що режим Лукашенка причетний до геноциду українців, тож має бути засуджений разом зі своїми кремлівськими сюзеренами.

Читайте також:
Війна
Європа з Америкою уникають обговорення цього питання. Вони готові підтримувати Україну, але не за всяку ціну, бо досі вірять у мир із РФ.
вчора, 20:38
Опінії
Чому суд виправдав його вбивцю?
25 травня, 18:12
Опінії
Зберегти життя українського солдата «на нулі» можна шляхом докорінних змін. Причому не тільки в армії, а й у державі в цілому тут і зараз.
07 травня, 13:46
Політика
У суспільстві, де панівною верствою є кидали, лихварі й спекулянти, наявність інтелекту — перешкода до соціального успіху. Наша нація хвора.
02 травня, 07:01
Війна
От хто запустив байку, що допомагають тільки тим, хто перемагає і не здається? На чому взагалі базується це хибне твердження?
26 квітня, 20:35
Історія
Сили повстанців разом із місцевими селянами становили неповних 5 тис. бійців — ворожі не менше 30 тисяч.
25 квітня, 10:02