Товариш Сі цементує свій вплив в Угорщині

ПОЛІТИКА
12 травня, 10:27
Товариш Сі цементує свій вплив в Угорщині
Фото: Bloomberg

На тижні китайський комуністичний диктатор завітав до угорського васала. Пекін остаточно забирає під своє крило Будапешт.

Відомості про це безпосередньо із берегів Дунаю оприлюднило впливове західне видання Bloomberg. Наприкінці поточного тижня Сі Цзіньпін прибув до Віктора Орбана задля зміцнення двосторонніх відносин китайсько-угорських відносин.

Зі слів спадкоємця Мао Цзедуна, Пекін і Будапешт показують «гарний приклад взаємовідносин для решти Європи». Саме тому режим КНР продовжить інвестувати мільярди юанів в Угорщину (чи все ж таки у кабінет Орбана? — прим. ред.), щоби допомогти подолати залежність від Брюсселя та Москви.

«Наші дві країни мають очолити регіональне співробітництво та дотримуватися правильного спрямування розвитку відносин між Китаєм та Європою. Я закликаю інші країни наслідувати приклад Угорщини для подолання торгової напруги, яка загрожує зірвати відновлення світової економіки», — заявив товариш Сі на пресконференції з Орбаном.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що Угорщина — головний російський «шатун» Європи. Толерантність, м'якотілість і лояльність європейського політикуму щодо російських агентів ніколи до добра не доведуть.

Читайте також:
Економіка
Задля подальшої ескалації конфлікту Пекін робить ставку на комуністичний протекціонізм. Водночас не забувають китайці й про виснаження РФ.
13 червня, 06:10
Політика
Українські правоохоронці можуть відстежувати пересування українців за кордоном через додаток «Дія».
05 червня, 16:10
Політика
Адвокатка анонсувала введення в Україні «доносів» про «ухилянтів» за винагороду та проникнення військової поліції у житло «ухилянта».
05 червня, 10:45
Опінії
Я був на тій зустрічі журналістів з послами G7. І бачив ох*їння в очах послів, і всіх присутніх.
29 травня, 17:45
Політика
«Слуги урода» планують дозволити Нацгвардії використовувати собак для затримання адмінпорушників та припинення масових заворушень
23 травня, 17:33
Війна
Білоруський диктатор будує під Сочі величезну резиденцію
01 травня, 10:00