Трамп і путін спробують разом впокорити Україну

ПОЛІТИКА
09 лютого, 13:45
Трамп і путін спробують разом впокорити Україну

45-й американський президент зараз ллє воду на млин Кремля. Свідомо чи ні, але від його слів та заяв програє весь Захід.

Надєждін, Карлсон, Старлінк. Багато хто може загадуватися над питанням про зв'язок, а насправді — він прямий, як дошка, і нижче буде деталізоване пояснення «Чому?».

8 лютого російська ЦВК відмовила так званому «антивоєнному» кандидату Борісу Надєждіну в реєстрації. Його кандидатуру знали з «виборів» президента РФ.

Того ж дня стало відомо про те, що у росіян на фронті стали масово з'являтися... Старлінки, які завозяться через ОАЕ. А позавчора (7.II.2024) всі обговорювали інтервёю, яке у Москві взяв у путіна пропагандист-конспіролог зі США Такер Карлсон.

Усі ці події прямо підв'язані під сценарій: «Перемога путіна, перемога Трампа, завершення війни в Україні ще до інавґурації останнього». Трамп постійно кричить, що завершить війну «за добу».

Він навіть казав як: якщо путін не зупиниться — він дасть нам зброї стільки, що можна буде хоч Галактичну Імперію перемогти. А якщо Зеленський не зупиниться — то зробить усе, щоб Україні перестали давати зброю.

Не зупинятимемося на сентенціях Трампа. Дивімося на ситуацію ширше!

Зняття Надєждіна — це, без пребільшення, реверанс Трампу, бо на Надєждіна ставив комуністичний Китай, а хто у нас більше за всіх кричав і кричить «China!», коли мова йде про негативний контекст планетарного масштабу? Трамп.

Згадайте хоча б ситуацію з розвідувальною повітряною кулею Китая над США. Як Трамп кричав у бік президента Джозефа Байдена, що той дав пролетіти над Штатами, а от він би ще на підступах до Аляски збив... А тут, на росії, вимальовується якийсь прокитайський кандидат.

Не лягає в парадигму. Тепер, Надєждін не кандидат, а у путіна є Старлінки від протрампівського Ілона Маска і інтерв'ю з Карлсоном. Розписали, нічого не скажеш: Трамп 100% використає інтерв'ю путіна у своїх цілях.

Мовляв, «Бачите? Він не хоче зупинятися. А я зупиню» і путін буде не проти такої риторики, бо на кону — його легітимізація. В умовах перемоги Байдена, путін залишиться міжнародним злочинцем, який, після «обнулення» нелегітимно займає президентське крісло будучи васалом Китаю.

А за умов перемоги Трампа — кремлівський бункрений дід повернеться у велику політику, стане частиною переговорного процесу та складовою геополітики. Що ще прикметно, так це те, що в «подигриш» даному сценарію вступив Анджей Дуда.

Польський лідер заявив, що вірить Трампу у контексті його спроможності зупинити війну, бо Трамп коли говорить — робить. Дуду можна зрозуміти у контексті географії: не зупиниться війна — Польща наступна, тому він і пішов на компроміс з власним сумлінням, попередньо зробивши скандальну заяву про Крим.

Переконаний, що й Біба і Боба, (Орбан і Фіцо) не забаряться з подібними заявами.

Китаю не подобається цей сценарій. По-перше, за умов його реалізації, він втратить найбільший васалітет, а по-друге, це майже стовідсоткова війна зі Штатами, до якої він ще не готовий.

Трамп говорить, що «Нова Світова розгориться, якщо Байден залишиться», але насправді ж вона розгориться, якщо Трамп повернеться. Байден — старий політик, в усіх сенсах старий, а Трамп старий, але не політик, і це вкрай небезпечно.

А найголовніше те, що Україну теж потихеньку готують. Не дарма із «віцепрезидентом» Андрієм Єрмаком зустрічався Державний секретар США часів Трампа Майк Помпео.

Ширша спроба домовитись про умови закінчення війни буде навесні, (вочевидь, квітень), ну, а в умовах перемоги Трампа — від нас практично нічого не залежатиме. Тож зараз потрібно дивитися не серіали «Мобілізація» та «Залужний», а серіал «Перемовини».

Розуміємо, що сюжет там набагато складніший, як і драматургія. Проте в глобальному контексті саме за цим серіалом ми маємо слідкувати дуже уважно.

Автор – Назар Приходько, медіааналітик, політолог-міжнародник і військовий експерт

Читайте також:
Війна
У зв'язку із перебуванням штатного журналіста у кремлівських катівнях, американське видання штампує апокаліптичні матеріали. Це на руку РФ.
07:10
Політика
Кодло сіоністів стрімко втрачає свій ексклюзивний недоторканний статус. Державне утворення Ізраїль програє дипломатичну війну Палестині.
26 травня, 07:59
Економіка
Вітчизняні олігархи за підтримки столичних чиновників і депутатів свідомо готували до здачі ворогу. Західні політики теж доклалися до цього.
20 травня, 07:12
Політика
Коротко про дві управлінські моделі, які у нас не працюють. А проблема у тому, що до влади дорвалися відверті профани.
19 травня, 17:20
Економіка
Сировинний тип економіки тягне на дно нашу Батьківщину. Цим користуються як олігархи, так і чиновники з депутатами різного рангу.
13 травня, 13:45
Війна
росія стверджує, що на території України вона воює з НАТО. Але насправді піти відкритою війною проти країн Альянсу не наважується.
11 травня, 18:35