У Білгороді терміново споруджують «засічну лінію»

ВІЙНА
22.11.2022, 17:01
У Білгороді терміново споруджують «засічну лінію»
Фото: Telegram

Путінська "спеціальна військова операція" остаточно вийшла з-під контролю Кремля, тому російське прикордоння наїжачується фортифікаціями.

Свідченням цього є світлини, оприлюднені на офіційному Telegram-каналі губернатора Білгородської області Вячєслава Гладкова, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, регіональні московитські чиновники вже не довіряють федеральному центрові, тому взялися самостійно укріплювати адміністративну межу з Харківщиною.

За словами губернатор Гладкова, так звана "засічна лінія" із бетонних споруд, дерева та глини нібито має завадити Силам оборони України "вдертися" до московії у разі нового контрнаступу на Сході.

Фактично, фортифікація Білгородського прикордоння – ніщо інше, як доказ грандіозного фіаско режиму РФ, наслідком чого невдовзі стане повноцінний розвал імперії на понад 30 нових державних утворень.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", російські загарбники стирають прифронтовий Бахмут із лиця Землі, українські захисники вже підготували власні "подарунки" для чужинців.

У Білгороді терміново споруджують «засічну лінію»_1
Читайте також:
Світ
Турецький лідер виступив на мітингу у південно-східній провінції Ширнак. Реджеп Тайїп Ердоган наголосив на проблемі національної безпеки.
17 березня, 10:26
Війна
Новий можливий наземний напад із Білорусі та Брянщини — приречений на поразку. Українські захисники дадуть загарбникам належну відсіч.
28.10.2023, 11:45
Світ
На норвезько-фінляндському кордоні запровадили посилені заходи безпеки. Причина — активність громадян РФ, які тікають на Захід.
29.09.2023, 19:36
Війна
Російські солдати змогли збити безпілотний літальний апарат, який 18 липня залетів далеко за кордон аж у Рильський район.
18.07.2023, 19:47
Війна
В очікуванні ймовірного нападу сил агресора з білоруської території, наші захисники на Заході України продовжують зміцнювати кордон.
11.08.2022, 17:01
Світ
Річка Дністер, яка розмежовує Україну з Молдовою, знову взята під надійний контроль прикордонників обох країн.
19.04.2022, 22:46