У Білорусі триває зростання рівня безробіття, – СЗРУ

ЕКОНОМІКА
29.10.2022, 18:01
У Білорусі триває зростання рівня безробіття, – СЗРУ
Фото: Google

Доведене до зубожіння працездатне населення віднедавна окупованої росіянами Білорусі опинилося у безвиході через лукашенківську диктатуру.

Такі відомості викладено на офіційній Facebook-сторінці Служби зовнішньої розвідки України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, після невеликого серпневого приросту, що міг бути пов'язаний із сезонними роботами у сільському господарстві, кількість зайнятих у білоруській економіці знову знизилася.

«Вже у вересні у народному господарстві сусідньої країни було зайнято 4,1944 мільйона осіб. А це на 7,2 тисяч менше, ніж цьогоріч у серпні. Порівняно з вереснем 2021 року кількість зайнятих в економіці зменшилася на 68,9 тисячі осіб, а за два роки, порівняно з вереснем 2020 року, білоруська економіка не дорахувалася вже 119,1 тисячі осіб», – прокоментували ситуацію у СЗРУ.

Маріонетковий диктатор Аляксандр Лукашенка замість того, аби звернути увагу на зубожіння своїх громадян погрожує Україні, Литві та Польщі воєнною агресією, ймовірно отримавши від кремлівського господаря заздалегідь узгоджені пропагандистські тези.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що Молдова ризикує залишитися цьогоріч узимку зовсім без електроенергії.

Читайте також:
Політика
Владімір Путін усьому голова, а інших партій чи лідерів в уяві росіян немає, бо і примарні перспективи майбутнього розвіялися 24.II.2022.
27 січня, 17:36
Світ
Азійська комуністична диктатура зі столицею у Пекіні отримує чималі вигоди від тривалої російської воєнної агресії та геноциду українців.
24 січня, 18:36
Політика
Українська і західна громадськість перебільшують роль путінських опричників, заплямованих кров'ю невинних. У Кремлі є "сірий кардинал".
15 січня, 16:30
Економіка
Лукашенківський режим намагається приховати від своїх громадян і всього світу реальний стан економіки, але шило у мішку не приховати.
12 січня, 18:28
Світ
Уперше, починаючи з 16 вересня 2022 року, на теренах близькосхідної ісламської республіки істотно знизився рівень усенародного невдоволення.
12 січня, 14:01
Політика
На тлі воєнних поразок в Україні російський режим цементує владу всередині РФ. Кремль знищуватиме декларативні рештки федеративного устрою.
05 січня, 17:59