Арабські шейхи інвестуватимуть в українську молочну галузь

ЕКОНОМІКА
03.09.2021, 13:14
Арабські шейхи інвестуватимуть в українську молочну галузь

Україна уклала меморандуми з провідними корпораціями Катару "Baladna" і "Widam Food Company" у сфері харчової промисловості.

Про це відзвітувала пресслужба вітчизняного міністерства аґрарної політики та продовольства, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що сторони-підписанти домовилися налагодити міцний інвестиційний зв'язок; зокрема, катарські підприємці неабияк сприятимуть розвитку українського молочарства.

«Сьогодні ми підписали меморандум з однією із найбільших компаній Катару, яка має дуже гарну експертизу, знання про технолоґії. Приміром, середній надій на корову на їхніх підприємствах у Катарі становить 40 літрів на день і є одним із найвищих у світі. Тому важливо, що катарські технолоґії будуть залучені у розвиток молочного поголів'я в Україні», – заявив перший заступник профільного міністра Тарас Висоцький.

Чиновник додає, перш за все чималі інвестиції арабських шейхів із Катару нададуть нові робочі місця у сільській місцевості України та сприятимуть збільшенню доданої вартості вітчизняних молочних продуктів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що українське молочарство наразі знаходиться у скруті через велике імпортозаміщення.
 

вибір редакції
Читайте також:
Світ
В організації побоюються через можливу продовольчу кризу, яка може виникнути внаслідок закриття портів
18 червня, 11:25
Світ
Екорегіон Сахель потерпає від неврожаю через посуху, на просторі від Сенеґалу до Еритреї вже виявлено зростання смертей від недоїдання.
07 червня, 19:01
Економіка
Однак на сьогодні проблема полягає у тому, що ні у Парижі, ні у Пекіні, ні навіть у Вашинґтоні не готові йти на пряме зіткнення з Москвою.
01 червня, 08:07
Економіка
У зв'язку з зупинкою головного вітчизняного підприємства з солевидобутку на Донеччині сіль на прилавках буде іноземного походження.
25 травня, 18:18
Економіка
Окупаційно-терористичні сили російської федерації навмисно блокують українські порти та не дозволяють вивезти звідти зерно.
15 травня, 07:56
Економіка
Перший вантаж з українською агропродукцією від початку російського повномасштабного вторгнення завантажили на кораблі у Румунії.
29 квітня, 17:00