Арабські шейхи інвестуватимуть в українську молочну галузь

ЕКОНОМІКА
03 вересня, 13:14
Арабські шейхи інвестуватимуть в українську молочну галузь

Україна уклала меморандуми з провідними корпораціями Катару "Baladna" і "Widam Food Company" у сфері харчової промисловості.

Про це відзвітувала пресслужба вітчизняного міністерства аґрарної політики та продовольства, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що сторони-підписанти домовилися налагодити міцний інвестиційний зв'язок; зокрема, катарські підприємці неабияк сприятимуть розвитку українського молочарства.

«Сьогодні ми підписали меморандум з однією із найбільших компаній Катару, яка має дуже гарну експертизу, знання про технолоґії. Приміром, середній надій на корову на їхніх підприємствах у Катарі становить 40 літрів на день і є одним із найвищих у світі. Тому важливо, що катарські технолоґії будуть залучені у розвиток молочного поголів'я в Україні», – заявив перший заступник профільного міністра Тарас Висоцький.

Чиновник додає, перш за все чималі інвестиції арабських шейхів із Катару нададуть нові робочі місця у сільській місцевості України та сприятимуть збільшенню доданої вартості вітчизняних молочних продуктів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що українське молочарство наразі знаходиться у скруті через велике імпортозаміщення.
 

Читайте також:
Попри зібраний цьогоріч аграріями чималий урожай зернових культур, в Україні вже з'являються перші ознаки дефіциту якісного борошна.
12:06
У Харківській області виявили партію гречаної крупи, імпортованої з РФ, в якій знаходиться небезпечний алерген.
28 жовтня, 07:51
Несприятливі погодні умови істотно вплинуть на цьогорічний врожай картоплі, якої мало і яку вродило дрібною.
02 вересня, 08:22
У 2019/2020 маркетинґовому році власники ферм із великою та малою рогатою худобою не спромоглися вийти у "плюс".
26 серпня, 12:37
Уже цього року виробники харчової продукції мають скориґувати зміст обгорток і упаковок, чітко вказавши наявність пальмової олії.
16 липня, 10:16
Через політичну і соціально-економічну кризу, викликану військовим переворотом, мільйони жителів М'янми не матимуть доступу до їжі.
15 липня, 08:02