У Києві відкрили барельєф Булгакову

ПОЛІТИКА
27.05.2023, 16:30
У Києві відкрили барельєф Булгакову
Фото: Facebook

Підконтрольні Віталію Кличку столичні комунальники взялися українізувати видатного українофоба і співця російської величі XX століття.

Йдеться про письменника Міхаіла Булгакова, якого продовжує увічнювати Музей Києва, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на громадського діяча Олега Слабоспицького.

За його словами, у той час, коли тривають активні процеси дерусифікації у столиці України без всіляких погоджень відкривають нову дошку поборнику російського імперського шовінізму.

Прикметно, але донедавна попередній барельєф Булгакову був завішений сміттєвим пакетом, але київські комунальники вирішили знову виставити на показ вишкір представника країни-окупанта.

«Так званий "Літературно-меморіальний музей М. Булгакова", урочисто відкрила нову меморіальну дошку на честь українофоба та маркера русского міра Міхаіла Булгакова. До дня його народження 15 травня 2023 року.

Вдумайтеся: нову дошку на честь людини, яка стала символом "русского булгаковского Кієва", відвертого шовініста та українофоба, імперця, улюбленця Іосіфа Сталіна, ненависника української мови, який відверто висміював і зневажав усіх героїв визвольної боротьби за Незалежність. Його цитати та портрети масово використовують росіяни на тимчасово окупованих територіях.

Як в окопах, так і на виставках та білбордах, промиваючи мізки молоді та дітям. У той час коли тривають активні процеси дерусифікації та ім'я Булгакова нарешті масово зникає з назв вулиць разом з його дошками та пам'ятниками – у Києві без всіляких погоджень відкривають нову дошку», – прокоментував ситуацію Олег Слабоспицький.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що більшовики "прикрили" бовваном свого "м'ясника" Ніколая Ватутіна могилу свідомого українця у Маріїнському парку.

Читайте також:
Війна
У Києві на Аскольдовій могилі вшанували пам’ять Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла
02 листопада, 10:35
Війна
Світлій пам'яті героя-захисника України Сергія Сімчишина.
01 листопада, 15:35
Історія
Комітет гуманітарної й інформаційної політики здійснив виїзне засідання. Полтаву обрано не випадково, бо вона потребує якісної українізації.
18 жовтня, 19:25
Історія
Не забудемо подвигів українських героїв, які у боротьбі за Батьківщину, за вільне майбутнє рідних і близьких, віддали найцінніше
29 серпня, 09:25
Політика
Рідні та близькі мовознавиці запрошують усіх українців віддати шану пані Ірині Фаріон.
24 серпня, 07:13
Історія
Минуле неможливо змінити, але образ піддається перероблюванню. Його контури задаються потребами сьогодення, майбутнє ж невизначене.
12 серпня, 13:41