У Києві відкрилося генеральне консульство вільної Ічкерії

ПОЛІТИКА
12.06.2023, 17:12
У Києві відкрилося генеральне консульство вільної Ічкерії
Фото: Chechen Center

На 32-му році відновленої незалежності Україна нарешті зрозуміла, що її справжні союзники на Кавказі – суверенні народи, як чеченці.

Красномовним свідченням слугує відкриття офіційного дипломатичного представництва Чеченської Республіки Ічкерія у Києві, повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, генеральне консульство самостійної кавказької держави, чий уряд вимушено перебуває на вигнанні, відповідатиме за зв'язки з українською владою і громадсько-політичними організаціями.

При цьому ні сам прем'єр-міністр Ахмед Закаєв, ні решта його колег-міністрів не уточнили, хто ж очолюватиме вказане дипломатичне представництво; можливо (але не факт), запросять когось з українських чеченців.

Цілком очевидно, що аналогічні кроки мають повторити й інші уряди окупованих Росією національних республік, де сильний антиколоніальний спротив, перш за все Татарстан, Інгушетія та Башкортостан.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, що на мапі Полтави днями нарешті з'явилася вулиця імені першого президента вільної ЧРІ Джохара Дудаєва.

У Києві відкрилося генеральне консульство вільної Ічкерії_1
У Києві відкрилося генеральне консульство вільної Ічкерії_3
У Києві відкрилося генеральне консульство вільної Ічкерії_5
У Києві відкрилося генеральне консульство вільної Ічкерії_7
У Києві відкрилося генеральне консульство вільної Ічкерії_9
Читайте також:
Війна
Прифронтове і багатостраждальне місто Гуляйполе московити вщент розносять авіацією. Під ударами ворога — мости, будинки, дороги.
02 квітня, 12:37
Полтава
Волонтерська підтримка тилом фронтовиків — доказ, що українці — згуртована нація. Дарма, що держава самоусунулася від наближення перемоги.
21 березня, 21:54
Війна
Прямо зараз у Михайлівському Золотоверхому Соборі в останню дорогу провели українських захисників — Анастасію Мар'янчук і Дениса Дайнеко.
21 березня, 13:38
Життя
Організатори обрали лауреатів із понад 14 тисяч фотографій, присвячених флорі й фауні Об'єднаного королівства. Всього нагороджено 17 осіб.
18 березня, 19:17
Позиція
Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.
25 лютого, 10:24
Кримінал
Неповнолітнього хлопця, на ім'я Олег, вивезли півтора року тому зі знищенного Маріуполя. Тепер підліток «адаптується» у родині загарбників.
24 січня, 20:36