Вулиця Джохара Дудаєва нарешті з'явилася у Полтаві

ПОЛТАВА
22.05.2023, 17:17
Вулиця Джохара Дудаєва нарешті з'явилася у Полтаві
Фото: Останній Бастіон

Завдяки ініціативі "Останнього Бастіону" у Полтавській топоніміці вшановано пам'ять незламного борця за волю Ічкерії.

Такі відомості повідомив кореспондент нашої інформаційної агенції з сесійної зали Полтавської міської ради, де депутати ухвалили рішення про перейменування вулиці Нікітченка на вулицю Джохара Дудаєва.

Подвиг нескореного чеченського лідера, який мав честь проживати у нашій громаді у 1980-х роках, нарешті закарбовано у назві вулиці, чому так противилися колаборанти та манкурти, в очікуванні на російську окупацію торік весною.

А проте до нині полтавська влада продовжує саботувати встановлення пам'ятної дошки Джохару Дудаєву, який у далеких 1990-х передбачив агресивну агресію РФ-Московії проти України.

Мамаєвський каґал, попри усунення свого ватажка із посади міського голови, в особі перефарбованого у синьо-жовті барви "головного комунальника" Валерія Пархоменка не дозволяє встановити меморіальну дошку, бо тоді доведеться звітувати перед кремлівським начальством.

"Останній Бастіон" вважає таку свідому бездіяльність виконавчого комітету, профільної комісії, депутатського корпусу Полтавської міськради та комунальної організації "Інститут розвитку міста" спробою звести нанівець нашу патріотичну ініціативу.

Це ніщо інше, як відверте намагання залишити наше рідне місто у російському інформаційному та культурно-історичному просторі, де замість свободи панує рабство, угодовство і пристосуванство, але в ура-патріотичних тонах.

Зауважимо, що дошка вже давно мала би бути встановлена на будинку за наступною адресою – вулиця Джохара Дудаєва (колишня Нікітченка – прим. ред.), 4.

Тобто, саме там, де у 1980-х майбутній перший президент вільної Чеченської республіки Ічкерія проживав разом із сім'єю, командуючи 13-ю важкою бомбардувальною авіаційною дивізією.

Витрати на встановлення меморіальної дошки громадська спілка "Останній Бастіон" повністю взяла на себе!

Закликаємо виконком і депутатів Полтавської міськради перестати відмовчуватися і дати нарешті вичерпну відповідь, дозволивши встановити меморіальну табличку.

Досить потурати російським загарбникам і колаборантам при владі, бо війна нічого і нікому не спише, як би вам того не хотілося.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що депутати та чиновники Полтавської міськради відверто відмовилися називати вулицю на честь Тараса "Хаммера" Бобанича, проігнорувавши геройський Чин захисника України.

Наш побратим – нескорений друг "Хаммер" – торік весною поліг смертю хоробрих, визволяючи сусідню Харківщину від російських окупантів.

Але полтавським селюкам-партократам плювати на його пам'ять, вони наче ті підпанки вислужуються перед власним господарями з тугими від награбованого в українців гаманцями.

Полтавська влада манкуртів, колаборантів, крадіїв, популістів і корупціонерів на чолі із відвертим українофобом-заступником Олександра Мамая Валерієм Пархоменком наплювала на документи, подані НВР "Правий сектор" і ГС "Останній Бастіон" на перейменування вулиці Ляхова чи Лідова у місті Полтаві на честь Героя України Тараса Хаммера.

Цим чиновники вкотре продемонстрували свою зневагу до людей, які віддали своє життя за Україну і за кожного з нас!

Насамкінець мусимо наголосити, що вважаємо невиправною помилкою поведінку полтавської влади, за яку, безумовно, їм доведеться відповідати перед нашою громадою.

Читайте також:
Політика
Нині мало хто зберігає холодну голову і тверезе мислення у вирі подій. Однак слід розуміти, що без цього важко лишатися людиною.
14 квітня, 09:18
Політика
Кожен кремлівський керманич підлаштовував під себе не тільки теперішнє, але й минуле. І путін тут не першовідкривач, а закривач.
12 квітня, 07:12
Книги
Західні ж поціновувачі російської літератури, відвідавши Київ, могли б дізнатися про такого Булгакова, про якого не розкажуть у Москві...
08 квітня, 20:28
Полтава
Депутати з чиновниками погодили план щодо усунення назв, які мають російське або совєцьке походження. Виявляється, не все ще декомунізовано.
26 березня, 20:23
Світ
Перш за все парламенту балтійської республіки пропонується дерусифікувати сайти урядових відомств. Вони мають попит і серед українців.
20 лютого, 08:25
Політика
Цієї весни, 4-6 квітня, в одному з естонських міст відбудеться Конґрес Вільних Націй. Він покликаний сприяти розвалу недоімперії РФ.
02 лютого, 13:40