У колоніях і СІЗО Татарстану поменшало в'язнів

КРИМІНАЛ
26 січня, 16:12
У колоніях і СІЗО Татарстану поменшало в'язнів

Цілком імовірно, що всі вони вже утилізовані у степах на Півдні та Сході України, бо були бойовиками приватної військової компанії "Вагнер".

Начальник Управління федеральної служби виконання покарань Росії по Татарстану Едуард Хіалєєв зізнався, що загальна кількість його "підопічних" різко зменшилася.

Такі приголомшливі для населення країни-агресорки відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на незалежне видання "Idel.Реалии".

Як вдалося з'ясувати, тільки за минулий 2022 рік кількість ув'язнених скоротилася на 1400 осіб (без уточнення їхньої національної приналежності – прим. ред.), і зараз їхня загальна чисельність трохи перевищує 8000 на всю Республіку Татарстан.

Водночас силові структури ресурсної федерації московії наголошують, що після 24 лютого із тюрем (тобто, колоній та СІЗО) не було здійснено жодної втечі, а в'язні "стали поводитися сумлінніше й покірніше".

Своєю чергою, Едуард Хіалєєв пов'язує кількісне зменшення ув'язнених із... "розвитком виправних центрів і практикою примусових робіт", забуваючи згадати про діяльність путінського кухаря Євгєнія Прігожина.

Бо саме власник ПВК "Вагнер" торік активно вербував кримінальників у російських в'язницях (особливо у національних республіках – прим. ред.) для участі в агресивній війні проти України; їм обіцяють виплати та помилування за вчинення геноциду українців.

Між тим, як уже раніше сповіщав "Останній Бастіон", влада з населенням РФ вірять у власне месіанство, яке має здійснюватися "вогнем і мечем", дарма, що ця місія покладена на людський непотріб.

Читайте також:
Політика
У центрі прифронтового Запоріжжя відкрили черговий довгобуд, який має задовольнити природні потреби всіх охочих випорожнитися.
13 березня, 19:17
Політика
21 лютого кремлівський бункерний щур має виступити перед двопалатними Федеральними зборами з офіційним зверненням.
10 лютого, 18:21
Світ
У Свердловській області кремлівські силовики розшукують невідомих осіб, які "покращили" могилу воєнного злочинця.
10 лютого, 08:07
Світ
"Яндекс" блокував видачу зображень путіна на запити "бункерний дід", "головний злодій" та "плішивий"...
31 січня, 09:44
Світ
Ухилянтам від мобілізації у ресурсній федерації московії тепер не можна буде відсидітися у безпеці на Заході, фіни запровадили санкції.
27 січня, 16:47
Політика
Борець за права пригноблених в усьому світі Кеннет Рот не зміг потрапити до складу професури найелітнішого американського університету.
12 січня, 20:55