У колоніях і СІЗО Татарстану поменшало в'язнів

КРИМІНАЛ
26 січня, 16:12
У колоніях і СІЗО Татарстану поменшало в'язнів

Цілком імовірно, що всі вони вже утилізовані у степах на Півдні та Сході України, бо були бойовиками приватної військової компанії "Вагнер".

Начальник Управління федеральної служби виконання покарань Росії по Татарстану Едуард Хіалєєв зізнався, що загальна кількість його "підопічних" різко зменшилася.

Такі приголомшливі для населення країни-агресорки відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на незалежне видання "Idel.Реалии".

Як вдалося з'ясувати, тільки за минулий 2022 рік кількість ув'язнених скоротилася на 1400 осіб (без уточнення їхньої національної приналежності – прим. ред.), і зараз їхня загальна чисельність трохи перевищує 8000 на всю Республіку Татарстан.

Водночас силові структури ресурсної федерації московії наголошують, що після 24 лютого із тюрем (тобто, колоній та СІЗО) не було здійснено жодної втечі, а в'язні "стали поводитися сумлінніше й покірніше".

Своєю чергою, Едуард Хіалєєв пов'язує кількісне зменшення ув'язнених із... "розвитком виправних центрів і практикою примусових робіт", забуваючи згадати про діяльність путінського кухаря Євгєнія Прігожина.

Бо саме власник ПВК "Вагнер" торік активно вербував кримінальників у російських в'язницях (особливо у національних республіках – прим. ред.) для участі в агресивній війні проти України; їм обіцяють виплати та помилування за вчинення геноциду українців.

Між тим, як уже раніше сповіщав "Останній Бастіон", влада з населенням РФ вірять у власне месіанство, яке має здійснюватися "вогнем і мечем", дарма, що ця місія покладена на людський непотріб.

Читайте також:
Світ
Дрібне острівне королівство Перської затоки виступило проти спільних заходів із дипломатами з ЄС і США. Причина: вбивства палестинців.
01 грудня, 19:06
Політика
Ручні путінські депутати Державної Думи РФ хочуть перейменувати Фінську затоку. Нову назву наразі обговорюють у профільних комітетах.
30 листопада, 12:45
Війна
Населення підмосковного обласного центру відчуло на собі, як це лякатися невідомих звуків від вибухів. Росіяни опиняються у шкурі українців.
26 листопада, 10:23
Економіка
Першими відсутність на ринку оригінальних деталей відчули на собі власники машин Hyundai та KIA. Далі буде тільки гірше.
24 листопада, 17:07
Спорт
Національна чоловіча футбольна збірна КНР продемонструвала свою стійкість на стадіоні у Банґкоку, обігравши збірну Таїланду. Рахунок 2:1.
17 листопада, 21:41
Політика
Яїр Нетаньягу відмовився повертатися на батьківщину й ставати до лав ЦАХАЛ. «Воювати» проти ХАМАС він буде з пляжів Флориди.
25 жовтня, 10:42