У Кременчуці ізолювали лікарів, які контактували з хворою на коронавірус

ПОЛТАВА
28 березня, 17:50
У Кременчуці ізолювали лікарів, які контактували з хворою на коронавірус

Сьогодні ізолювали всіх медиків пульмонологічного відділення Кременчука, які контактували з хворою на коронавірус жінкою.

Нагадаємо, 27 березня в Кременчуці зафіксували перший випадок захворювання на коронавірус. Хворобу  в 68-річної жінки показав експрес-тест. Сьогодні наявність у неї COVID-19 підтвердилась лабораторно.

19 березня каретою швидкої допомоги цю пацієнтку доставили до пульмонологічного відділення  Кременчуцької першої міської лікарня ім. Богаєвського. Вона нікому не сказала, що її донька 10 березня повернулась із Польщі.

«Необхідні міри ізоляції там не застосовувалися, бо у жінки не було підозр на COVID-19. Нині передбачено закрити прийом до пульмонологічного відділення лікарні, обмежити прийом до інших відділень, залишити тільки надання невідкладної допомоги з дотриманням заходів інфекційного контролю, – сказав під 28 березня Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА. – З 25 березня вона перебуває в окремому інфекційному боксі лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька». Стан пацієнтки задовільний, температура в нормі. Необхідність кисневої терапії відсутня. Зараз перевіряємо, чи дотримувалась жінка і її донька режиму самоізоляції. Якщо вони жили разом, то чи були на самоізоляції?»

У Полтавській області лабораторні дослідження на коронавірус почнуть проводити з понеділка. Вже є обладнання, зараз його тестують.

Ще двоє людей – з Кременчука і Полтави –  мають підозру на коронавірус. Їх результати будуть відомі в понеділок.

Зараз 1835 людей на самоізоляції в Полтавській області.

«Щодня з-за кордону прибувають люди. Темп знижується, але зараз їх кількість велика. Коронавірус уже є в нас у області. Прошу осіб, які повернулися з інших держав, дотримуватися режиму самоізоляції, – додав Синєгубов. – Всіх інших прошу дотримуватися масочного режиму, мити руки і не виходити на вулицю без потреби. Масового скупчення людей бути не повинно. За добу в Україні додалось 92 нових випадки захворювання на коронавірус. Тому на Полтавщині ми продовжуємо дотримуватись жорсткого карантину».

Дороги на Полтавщині не перекриватимуть, але ринків і перукарень не відкриють.

«У мене питали, чи відкриють ринки, салони чи перукарні. Ні в я кому разі. В нас жорсткий режим карантину, – зауважив Синєгубов. –  Ми щодня обговорюємо питання введення окремих постів у Полтаві й Кременчуці, щоб був контроль за тими особами, які заїжджають або виїжджають із міст. Про введення таких обмежень вирішуємо питання і в інших містах. Завдання таких постів – не перекриття руху, а контроль тих осіб, які їдуть у авто. Перевірятимуть їх температуру. Обмежувати права людей на в’їзд ми не можемо. Це може бути тільки в разі запровадження надзвичайного стану».

Читайте також:
Тривалі жорсткі карантинні обмеження та посилення економічної кризи змусили тисячі мешканців Аргентини вийти на вулиці.
14 жовтня, 11:26
Зростання рівня захворюваності на коронавірус не сумісне з роботою дискотек, нічних клубів і закладів громадського харчування у Кременчуці.
12 вересня, 14:51
На акцію протесту зібралися близько 150 осіб.
09 вересня, 14:51
Разом з тим до послаблення карантину не готові Київ та ще 16 областей.
03 вересня, 16:02
В області заборонені концерти, дискотеки й робота нічних клубів.
31 серпня, 18:38
Обмеження і зонування територій за кольорами буде діяти як мінімум до 1 листопада
26 серпня, 16:30