Росія як держава імперського типу помре у Криму, – представниця Меджлісу киримли

СПОРТ
20.11.2022, 19:18
Росія як держава імперського типу помре у Криму, – представниця Меджлісу киримли
Фото: Foreign Policy

Кінцевою метою об'єднаних підрозділів Сил оборони України є звільнення всієї території країни від російських агресорів включно Кримом.

Про це в інтерв'ю провідному виданню Туреччини "Anadolu Ajansı" заявила депутат Національних зборів кримських татар (Меджлісу киримли) Гаяна Юксель.

За її словами, саме з півострова почалася багаторічна агресія РФ проти України, тож цілком очевидно, що у Криму все закінчиться, – для окупантів дуже плачевно.

«Рівно 8 років тому, 2014 року, наша батьківщина, – Кримський півострів, – була окупована росією. Сьогодні українські військовики борються за майбутнє України, Європи та світу. Кінцевою метою Збройних Сил України є звільнення всієї території країни, зокрема Криму. Адже все почалося з Криму, тому, ми вважаємо, що Кримом і закінчиться. Також хочу висловити подяку Турецькій республіці та народу Туреччини за підтримку впродовж усього цього періоду. Туреччина одна із країн, яка перша відчинила свої двері для українців. Ми дякуємо Туреччині за підтримку у цей важкий для нас час», – зазначила Гаяна Юксель.

Водночас представниця Меджлісу киримли додала, що Туреччина одна із країн, яка перша відчинила свої двері для українців, зокрема почавши постачу необхідної нам зброї та військової техніки.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що можливий переговорний процес щодо деокупації нашого півострова буде схожий на акт капітуляції ресурсної федерації московії.

Читайте також:
Світ
Суспільства трьох балтійських республік у більшості своїй стоять на боці добра, світла і свободи, які захищають незламні українські воїни.
27 січня, 07:42
Війна
У ретроспективі наш народ не був надто здібним у політиці, державотворенні чи ґешефтах, але є галузь, де розкриваються всі сили українців.
24 січня, 07:12
Історія
Відзначаючи нині історичну подію, українці мають пам'ятати: Державність і Свобода не даються без Борні за них. Слава Україні та її Героям!
22 січня, 08:12
Світ
Таллінн міг би посилити дипломатичний тиск на Москву заради хоча б демонстрації підтримки одноплемінних, але поневолених фіно-угрів.
21 січня, 08:09
Війна
Попри бравурні та пафосні пропагандистські заяви російських окупантів, їм не вдалося повністю опанувати територію Соледарської громади.
14 січня, 20:48
Війна
Україна планує завершити 2023 рік своєю перемогою над агресором зі Сходу, проте рішуча поразка Російської федерації буде непростою.
09 січня, 17:59