Росія як держава імперського типу помре у Криму, – представниця Меджлісу киримли

СПОРТ
20.11.2022, 19:18
Росія як держава імперського типу помре у Криму, – представниця Меджлісу киримли
Фото: Foreign Policy

Кінцевою метою об'єднаних підрозділів Сил оборони України є звільнення всієї території країни від російських агресорів включно Кримом.

Про це в інтерв'ю провідному виданню Туреччини "Anadolu Ajansı" заявила депутат Національних зборів кримських татар (Меджлісу киримли) Гаяна Юксель.

За її словами, саме з півострова почалася багаторічна агресія РФ проти України, тож цілком очевидно, що у Криму все закінчиться, – для окупантів дуже плачевно.

«Рівно 8 років тому, 2014 року, наша батьківщина, – Кримський півострів, – була окупована росією. Сьогодні українські військовики борються за майбутнє України, Європи та світу. Кінцевою метою Збройних Сил України є звільнення всієї території країни, зокрема Криму. Адже все почалося з Криму, тому, ми вважаємо, що Кримом і закінчиться. Також хочу висловити подяку Турецькій республіці та народу Туреччини за підтримку впродовж усього цього періоду. Туреччина одна із країн, яка перша відчинила свої двері для українців. Ми дякуємо Туреччині за підтримку у цей важкий для нас час», – зазначила Гаяна Юксель.

Водночас представниця Меджлісу киримли додала, що Туреччина одна із країн, яка перша відчинила свої двері для українців, зокрема почавши постачу необхідної нам зброї та військової техніки.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що можливий переговорний процес щодо деокупації нашого півострова буде схожий на акт капітуляції ресурсної федерації московії.

вибір редакції
Читайте також:
Історія
Нація — значно складніший конструкт. Якщо, умовно кажучи, народ є травою, то нація — газоном; якщо народ — хащі, то нація — сад або парк.
27 лютого, 19:17
Війна
В нас один ворог — росія... і один зрадник — влада...
24 лютого, 16:00
Опінії
Ми повинні очистити від російських окупантів святу українську землю!
23 лютого, 10:50
Новини
Жоден уряд, жоден політик, вождь і лідер не здатен зробити для нас більше, ніж ми можемо зробити самі.
20 лютого, 17:31
Історія
У ніч на 20 січня 1990 року радянські війська увійшли до Баку, де йшли антиурядові протести
19 січня, 09:05
Опінії
Об'єктом знищення є не чиновники, а всі українці. Об'єктом геноциду є не держава, а нація.
12 січня, 11:01