У лісах Київщини продовжують знаходити трупи закатованих українців

КРИМІНАЛ
02 вересня, 17:36
У лісах Київщини продовжують знаходити трупи закатованих українців
Фото: Facebook

Там, де перебували окупаційно-терористичні сили країни-агресора, не лишається нічого живого і цілого, а тільки смерть і цілковита руїна.

Відповідні фото з місця поховання оприлюднила у Facebook головний редактор редакції документальних програм телеканалу "Перший" Євгенія Подобна.

Наша колега стала свідком жахливої знахідки в одному з визволених Силами оборони України сіл Бучанського району на північ від столиці.

«Ще одна жертва росіян. Село Здвижівка, Київська область. Чоловік зі зв'язаними руками та чохлом на голові. Знайшли лісники. Ексгумація вже відбулася. Хто це наразі невідомо. Біля поховання залишились російські окопи. Росія – країна вбивць і садистів, яка має зникнути з лиця землі раз і назавжди», – прокоментувала ситуацію Євгенія Подобна.

Відтак, хотілося б порадити всім поціновувачам "великої російської культури" в Україні, особливо з владних кабінетів, перестати загравати з агресором і утискати права українців на нашій Богом даній землі: досить чіплятися за колоніальне лайно!

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що російські терористи поцілили з артилерії у житловий будинок на Запоріжжі.

У лісах Київщини продовжують знаходити трупи закатованих українців_1
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Неймовірне везіння для теперішньої України мати такого інтелектуально неповносправного ворога, якою є ресурсна федерація московії!
03 грудня, 19:27
Світ
Виставка художниці Дар'ї Альошкіної "Шнурки пам'яті", присвячена Голодомору-геноциду українського народу у 1932-1933 роках.
02 грудня, 13:24
Виміри
Публікуємо список працівників Центрального апарату УДБ НКВС УРСР у кількості 310 осіб.
26 листопада, 11:38
Світ
Українці у різних містах світу вимагають визнати Голодомор геноцидом
26 листопада, 11:07
Історія
Похована правда про Голодомор
21 листопада, 11:15
Історія
Як поторочі в чорному з червоними зірками вирубували щойно розквітлі садки
08 листопада, 16:45