У лісах Київщини продовжують знаходити трупи закатованих українців

КРИМІНАЛ
02.09.2022, 17:36
У лісах Київщини продовжують знаходити трупи закатованих українців
Фото: Facebook

Там, де перебували окупаційно-терористичні сили країни-агресора, не лишається нічого живого і цілого, а тільки смерть і цілковита руїна.

Відповідні фото з місця поховання оприлюднила у Facebook головний редактор редакції документальних програм телеканалу "Перший" Євгенія Подобна.

Наша колега стала свідком жахливої знахідки в одному з визволених Силами оборони України сіл Бучанського району на північ від столиці.

«Ще одна жертва росіян. Село Здвижівка, Київська область. Чоловік зі зв'язаними руками та чохлом на голові. Знайшли лісники. Ексгумація вже відбулася. Хто це наразі невідомо. Біля поховання залишились російські окопи. Росія – країна вбивць і садистів, яка має зникнути з лиця землі раз і назавжди», – прокоментувала ситуацію Євгенія Подобна.

Відтак, хотілося б порадити всім поціновувачам "великої російської культури" в Україні, особливо з владних кабінетів, перестати загравати з агресором і утискати права українців на нашій Богом даній землі: досить чіплятися за колоніальне лайно!

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що російські терористи поцілили з артилерії у житловий будинок на Запоріжжі.

У лісах Київщини продовжують знаходити трупи закатованих українців_1
Читайте також:
Новини
Публікуємо список працівників Центрального апарату УДБ НКВС УРСР у кількості 310 осіб.
25 листопада, 08:38
Світ
Китайські комуністи за минулі 3 роки закрили та зруйнували сотні мечетей. Перш за все, в автономному районі Нінся у провінції Ґаньсу.
24 листопада, 20:29
Війна
Вперше із вуст російських окупантів публічно зазвучало слово «депортація». Українців виселятимуть примусово у Білорусь і Заполяр'я.
23 листопада, 10:52
Історія
Як християнин мушу пробачати своїм особистим ворогам, але ворогам Української Нації, я пробачати не буду!.
23 листопада, 08:25
Війна
Диктатор хоче продемонструвати контроль над Україною, і тому оголошує лідерам країн Африки та Азії, що тепер він є господарем продовольства
22 листопада, 07:27
Історія
Лідери європейських держав та міжнародні інституції бавились дипломатією замовчування, щоб догодити диктатору Сталіну.
14 листопада, 07:45