У Мелітополі тривожно, до окупантів завітало Бавовнятко

ВІЙНА
14.03.2023, 18:24
У Мелітополі тривожно, до окупантів завітало Бавовнятко

На території тимчасового непідконтрольного українському уряду міста у Запорізькій області стався вибух, палають кілька автівок.

Відповідні фото- та відеодокази з охопленого страхом Мелітополя оприлюднили місцеві журналісти, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За попередніми даними, в одному з житлових кварталів на вулиці Героїв України, 48, поміж гаражів підірвали автомобіль когось із колаборантів.

Станом на цю мить відомо, що від вибуху загинув чиновник-зрадник, який перейшов на бік росіян і допомагав їм встановлювати окупаційний режим у Мелітополі.

«Тротиловий еквівалент пристрою, нібито, становив 1 кілограм. Окупанти стверджують, що "постраждала одна людина", яку доставили до лікарні. Поки що ім'я ліквідованого колаборанта невідоме. Є версія, що рашисти зводять рахунки один з одним через переділ сфер впливу і фінансових потоків», – повідомили наші колеги з Мелітополя.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що днями невідомі партизани підпалили будівлю російського міністерства внутрішніх справ у Москві.

Читайте також:
Політика
Держаний університет імені Миколи Гоголя став справжнім осердям фіно-угорського руху. Тут відчувається нагальна потреба дезінтеграції РФ.
02 червня, 14:57
Історія
Нащадки борців за волю України часів Другої світової війни пам'ятають, яка ціна заплачена за наше життя. Патріотизм виховується змалечку.
02 червня, 10:24
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57