У Мелітополі тривожно, до окупантів завітало Бавовнятко

ВІЙНА
14 березня, 18:24
У Мелітополі тривожно, до окупантів завітало Бавовнятко

На території тимчасового непідконтрольного українському уряду міста у Запорізькій області стався вибух, палають кілька автівок.

Відповідні фото- та відеодокази з охопленого страхом Мелітополя оприлюднили місцеві журналісти, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За попередніми даними, в одному з житлових кварталів на вулиці Героїв України, 48, поміж гаражів підірвали автомобіль когось із колаборантів.

Станом на цю мить відомо, що від вибуху загинув чиновник-зрадник, який перейшов на бік росіян і допомагав їм встановлювати окупаційний режим у Мелітополі.

«Тротиловий еквівалент пристрою, нібито, становив 1 кілограм. Окупанти стверджують, що "постраждала одна людина", яку доставили до лікарні. Поки що ім'я ліквідованого колаборанта невідоме. Є версія, що рашисти зводять рахунки один з одним через переділ сфер впливу і фінансових потоків», – повідомили наші колеги з Мелітополя.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що днями невідомі партизани підпалили будівлю російського міністерства внутрішніх справ у Москві.

Читайте також:
Політика
Поки діди та батьки захищають Неньку від російської навали нелюдів, сини з доньками борються проти насадження владою содомії.
02 вересня, 21:31
Світ
Звуки вибухів можна було почути в районі сирійської столиці перед світанком у неділю, повідомляють державні ЗМІ та жителі Дамаска.
13 серпня, 11:30
Світ
Twitter змінив свій офіційний дескриптор у рамках поточного ребрендингу. Як наслідок, оригінальний дескриптор @Twitter тепер неактивний.
26 липня, 10:30
Кримінал
Затримано 26-річного чоловіка з Небраски, який видавав себе за 17-річного і відвідував середню школу понад 50 днів.
22 липня, 06:53
Світ
Серія вибухів прогриміла на російському сховищі боєприпасів в окупованому Криму, змусивши тисячі жителів прилеглих районів тікати.
19 липня, 21:39
Світ
Командування ООН вважає, що особа перебуває під вартою після того, як перетнула територію Північної Кореї без дозволу.
18 липня, 22:32