Кримськотатарські партизани влаштували диверсію на Херсонщині

ВІЙНА
12 березня, 20:27
Кримськотатарські партизани влаштували диверсію на Херсонщині
Фото: Атеш

Об'єднаний рух опору українців і киримли під назвою "Атеш" наводить жах на російських окупантів у глибокому тилу ворога.

У ніч із 11 на 12 березня партизани підірвали залізничне полотно на перегоні між населеними пунктами Раденськ та Абрикосівка, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Представники руху "Атеш" наголошують, що метою підриву інфраструктурного об'єкта було перешкоджання постачання окупаційного угруповання у Херсонській і Запорізькій областях.

«Наші агенти провели успішний диверсійний захід на тимчасово окупованій території. 11.III.2023 було підірвано залізничну колію між населеними пунктами Раденськ та Абрикосівка. Результат: перерване постачання залізничними коліями рашистської армії. Агенти "Атеш" постійно проводять розвідку, щоби досягти таких результативних операцій. Ми працюємо цілодобово задля знищення окупаційних військ і звільнення України», – йдеться у звіті руху "Атеш".

Водночас партизани України попереджають, що подібні диверсійні дії проти московитів продовжаться і надалі до повного і цілковитого звільнення нашої землі від зайд із РФ.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що українські агенти проводять на теренах ресурсної федерації московії суто воєнні спеціальні операції без шкоди цивільному населенню.

Читайте також:
Війна
У тимчасово окупованій Херсонській області вибухнув легковий транспортний засіб зі співробітниками ФСБ і ЗС РФ.
08 вересня, 19:04
Війна
Російським окупантам і терористам ніколи не були раді в Україні, адже чужинці завжди приносили з собою поневолення, ґвалт і смерті.
30 серпня, 18:54
Війна
Прокремлівська маріонетка, який тимчасового виконує роль районного голови, тепер бігатиме пішки разом зі своїм каґалом.
15 червня, 20:19
Війна
Сама земля тимчасово окупованого українського Півдня палає під ногами загарбників і терористів із РФ, промовляючи помстою за злочини.
24 квітня, 21:18
Війна
Невідомі українські партизани не припиняють диверсійну діяльність на території тимчасово окупованого росіянами півострова.
23 лютого, 21:06
Війна
На тимчасово окупованих Херсонщині та Запоріжжі російський військово-терористичний контингент і колаборанти шаленіють у люті.
16 лютого, 19:27