У Мелітопольському районі підірвали колаборанта

ВІЙНА
02.06.2023, 20:48
У Мелітопольському районі підірвали колаборанта
Фото: Останній Бастіон

Вітчизняний рух опору російським загарбникам допоміг викликати "бавовну" на тимчасово окупованій частині Запорізької області.

Кілька годин тому підірвали чергового колаборанта, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на підпільне об'єднання "Чистилище Михайлівки".

Як вдалося з'ясувати, на одній із вулиць вказаного населеного пункту Мелітопольського району злетів у повітря автомобіль, усередині якого перебував зрадник і його російське начальство.

«У Михайлівці під вечір "бавовняний" подарунок. Пролунав потужний вибух. За попередніми даними спрацював саморобний пристрій, закладений в автівку, яка була припарковано коло кафе "Гетьман", де збирались офіцери ФСБ і колаборанти. Чи живий ще зрадник Сергій Гидоводюк, який і був нашою ціллю, чи може вже Богу душу віддав, поки з'ясовуємо», – відзвітували партизани з "Чистилища Михайлівки".

Природно, що пропагандисти країни-агресорки вже як шуліки злетілися на місце події, а ґауляйтери один поперед одного скавчать про "український тероризм проти мирних жителів".

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що на Росії навіть відчайдушні й протестно налаштовані до кремлівського режиму школярі стали рейковими партизанами.

У Мелітопольському районі підірвали колаборанта_1
Читайте також:
Опінії
Тбілісі вагітний революцією, на яку, швидше за все, чекай примусовий аборт. Промосковський режим не віддасть владу народу.
26 травня, 17:20
Війна
Знищуючи енергетичну інфраструктуру (не без успіху), ворог сподівається на наш внутрішній бардак. Корупція та непотизм їм тільки на руку.
15 травня, 07:10
Війна
«Подарунок» гірнякам Донеччини та Луганщини від Москви. Всі нерентабельні шахти будуть знищені окупаційним ворожим режимом.
28 квітня, 17:21
Війна
За вказівкою московитів колаборанти розпочали призов на строкову службу до армії РФ повнолітніх юнаків у захоплених містах і селах Півдня.
26 квітня, 12:31
Кримінал
Семеро чоловіків завдали Україні збитків на 7 мільярдів гривень. Вони відновили роботу залізорудного комбінату у Василівському районі.
23 лютого, 19:14
Світ
Етноцид палестинців, влаштований режимом божевільного українофоба Сатаньягу, перевершує звірства нацистів. Бібі бере приклад із рашистів.
18 лютого, 08:42