У Мелітопольському районі підірвали колаборанта

ВІЙНА
02 червня, 20:48
У Мелітопольському районі підірвали колаборанта
Фото: Останній Бастіон

Вітчизняний рух опору російським загарбникам допоміг викликати "бавовну" на тимчасово окупованій частині Запорізької області.

Кілька годин тому підірвали чергового колаборанта, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на підпільне об'єднання "Чистилище Михайлівки".

Як вдалося з'ясувати, на одній із вулиць вказаного населеного пункту Мелітопольського району злетів у повітря автомобіль, усередині якого перебував зрадник і його російське начальство.

«У Михайлівці під вечір "бавовняний" подарунок. Пролунав потужний вибух. За попередніми даними спрацював саморобний пристрій, закладений в автівку, яка була припарковано коло кафе "Гетьман", де збирались офіцери ФСБ і колаборанти. Чи живий ще зрадник Сергій Гидоводюк, який і був нашою ціллю, чи може вже Богу душу віддав, поки з'ясовуємо», – відзвітували партизани з "Чистилища Михайлівки".

Природно, що пропагандисти країни-агресорки вже як шуліки злетілися на місце події, а ґауляйтери один поперед одного скавчать про "український тероризм проти мирних жителів".

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що на Росії навіть відчайдушні й протестно налаштовані до кремлівського режиму школярі стали рейковими партизанами.

У Мелітопольському районі підірвали колаборанта_1
Читайте також:
Війна
У найкращих імперських традиціях колоніальна російська адміністрація тимчасово окупованих областей України збільшила рівень работоргівлі.
16 вересня, 20:37
Війна
Повномасштабна воєнна агресія РФ проти України спричинила не тільки геноцид нашої нації, а й зіпсувала наші землі, знищила ліси та водойми.
09 вересня, 20:02
Історія
Саме тоді у столиці Ічкерії російський тероризм проявився, можна сказати, у "класичному" його вигляді. Йдеться про захоплення заручників...
30 серпня, 20:48
Війна
Командування окупаційно-терористичного контингенту РФ відновило практику людоловства у найсхіднішій області Україні.
14 серпня, 21:51
Війна
У тимчасово окупованому росіянами регіоні України зріє бунт населення, розлюченого бездіяльністю маріонеткової кремлівської адміністрації.
08 серпня, 19:27
Війна
Діячі українсько-кримськотатарського підпілля на тимчасово окупованому півострові фіксують рух кораблів російських агресорів.
25 червня, 19:33