У Миколаєві дерусифікували одну з вулиць міста

ПОЛІТИКА
29 березня, 18:41
У Миколаєві дерусифікували одну з вулиць міста
Фото: Telegram

Була "Московська" – стала "Маріупольська", бо ворожим топонімам не місце на мапі України.

Такі відомості оприлюднили на офіційному Telegram-каналі міської ради Маріуполя, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Рішення щодо перейменування Московської вулиці вже ухвалив та підписав очільник Миколаєва Олександр Сенкевич.

«Упевнений, нова назва стане окрасою вільного Миколаєва. Натомість Маріуполь, який неодмінно відновиться та розквітне, буде справжньою гордістю нашої незалежної країни. Все буде Україна», – прокоментував ситуацію радник Миколаївського міського голови Іван Смиренський.

Водночас подібну практику слід також поширити й на пам'ятники, зокрема у Полтаві негайно прибрати боввани Пєтра І та Ніколая Ватутіна, а в Одесі демонтувати пам'ятник Єкатєрінє ІІ.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Глобинський м'ясокомбінат зупинив виробництво "ворожої" продукції.

Читайте також:
Опінії
Українські захисники міцно тримають фронт, воюють за те, щоб кожен із нас жив повноцінно прямо зараз. Пам'ятайте про це.
12 серпня, 19:23
Війна
Країна-агресор настільки боїться свободолюбного духу наших незламних захисників, що чимдуж намагається записати їх у "терористи".
03 серпня, 17:00
Опінії
Відкинути всі думки про сім'ю, роботу, буденне. Про свою гіпотетичну більшу корисність у тилу.
01 серпня, 19:45
Війна
Ранок 24 лютого 2022 року молодий військовослужбовець за позивним "Коробок" запам'ятав назавжди – його життя поділилося на "до" і "після".
31 липня, 09:56
Війна
Колишній депутат Херсонської міської ради, співробітник комунального підприємства "Херсонміськсвітло" наближає деокупацію обласного центру.
27 липня, 19:27
Війна
Військовослужбовці Вінницького гарнізону стали донорами, аби врятувати життя пораненим захисникам України, які перебувають на лікуванні.
14 липня, 20:34