Глобинський м'ясокомбінат зупинив виробництво «ворожої» продукції

ПОЛТАВА
17.03.2022, 19:19
Глобинський м'ясокомбінат зупинив виробництво «ворожої» продукції
Фото: Facebook

Жителі Полтавської області відмовилися купляти "Московську" ковбасу і "Російський" сир, адже вони асоціюються з агресором.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Глобинського м'ясокомбінату, який і виробляє вказану продукції, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

У соціальній мережі споживачі вимагають від підприємства не посилатися на нікому не потрібні совєцькі стандарти (ГОСТ), а негайно перейменувати ковбасу з сиром.

«Нам дуже прикро, що у такий тяжкий для всіх час, у нашу сторону йде критика, що ми випускаємо продукцію під російськими назвами. Так, це правда, у нас є ковбаса "Московська", сир "Російський". Ці назви згідно Державного стандарту, що не змінювався з часів Совєцького союзу. Ніхто і в найгіршому сні не міг уявити, що буде війна між нами та Росією, тому ці назви використовувались до нині. Наразі ми зупинили виробництво цієї продукції, а надалі вона буде перейменована», – прокоментувала пресслужба підприємства.

Водночас Глобинський м'ясокомбінат просить громадян із розумінням поставитися до ситуації та пропонує споживачам придумати нову назву для продукції, залишаючи відповідні коментарі.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", агроіндустріальний холдинг МХП, засновником якого є Юрій Косюк, придбав 51% акцій українського виробника яловичини "Лубним'ясо".

Глобинський м'ясокомбінат зупинив виробництво «ворожої» продукції_1
Читайте також:
Політика
Нині мало хто зберігає холодну голову і тверезе мислення у вирі подій. Однак слід розуміти, що без цього важко лишатися людиною.
14 квітня, 09:18
Політика
Кожен кремлівський керманич підлаштовував під себе не тільки теперішнє, але й минуле. І путін тут не першовідкривач, а закривач.
12 квітня, 07:12
Книги
Західні ж поціновувачі російської літератури, відвідавши Київ, могли б дізнатися про такого Булгакова, про якого не розкажуть у Москві...
08 квітня, 20:28
Полтава
Депутати з чиновниками погодили план щодо усунення назв, які мають російське або совєцьке походження. Виявляється, не все ще декомунізовано.
26 березня, 20:23
Світ
Перш за все парламенту балтійської республіки пропонується дерусифікувати сайти урядових відомств. Вони мають попит і серед українців.
20 лютого, 08:25
Політика
Цієї весни, 4-6 квітня, в одному з естонських міст відбудеться Конґрес Вільних Націй. Він покликаний сприяти розвалу недоімперії РФ.
02 лютого, 13:40