У Миргородському районі ліквідували дитячий садочок

ПОЛТАВА
08 березня, 14:45
У Миргородському районі ліквідували дитячий садочок

Чиновники ухилилися назвати причини. Однак спробували виправдатися, пославшись на зменшення кількості малечі дошкільного віку.

Відповідне рішення днями ухвалили на черговій сесії Лютенської сільської ради, передає медіаагенція «Останній Бастіон». З'ясувалося, що депутати одноголосно погодили припинення діяльності комунального закладу дошкільної освіти «Фіалка» шляхом його ліквідації.

Сільський голова Володимир Омельченко повідомив присутніх у залі засідань, що 25 січня відбулися громадські слухання, де й розглянули вказаний проєкт рішення. За його словами, ніхто не висловився проти, що й стало приводом винести питання ліквідації дитячого садка на голосування.

6 березня на сесії сільради депутати поставили хрест на існуванні закладу дошкільної освіти «Фіалка» у Лютеньці шляхом його ліквідації, що буде з комунальною власністю, де раніше виховувалася малеча, невідомо. Влада громади відмовилася надати коментарі.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, що у Зінькові чиновники із депутатами відверто тримають людей за безправних лохів, яких можна будь-коли утилізувати. Влада не сприймає жодної критики.

Читайте також:
Полтава
Не минає дня без звістки із громад Полтавщини про передачу чергової допомоги фронтовикам. «Зеленим ямщикам» варто наслідувати приклад інших.
12:32
Полтава
Поки влада продовжує обіцяти й опановувати бюджет, жителі вирішили не чекати дива. Невдовзі у Карлівці постане нове місце для ігор.
06:09
Полтава
Добре, що нині не зима, бо взагалі ніякої надії у мешканців громади не було б. Чиновники обіцяють оперативно відремонтувати водогін за добу.
вчора, 14:45
Полтава
Фронтовики щиро вдячні працівникам і працівницям запілля, які не покладають рук заради спільної мети. Тільки разом здобудемо Перемогу!
вчора, 06:00
Полтава
Оперативники зняли 2 кілометри виявлених у воді браконьєрських сіток. На жаль, порушників нерестової заборони не затримано на місці події.
27 травня, 14:56
Полтава
Всебічна підтримка фронтовиків — обов'язок тилу. Кожен, хто хоче уникнути російської окупації, мусить допомагати нашим захисникам.
27 травня, 06:01