У Північному морі спорудять майданчик для космічних ракет

СВІТ
25.04.2023, 21:22
У Північному морі спорудять майданчик для космічних ракет
Фото: Google

Влада Федеративної республіки Німеччини планують побудувати власний стартовий майданчик для запуску ракет у космос.

Такі відомості з посиланням на власні джерела в уряді країни виклало авторитетне видання "Bild", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося дізнатися, ініціатором проєкту є верхівка Соціал-демократичної партії на чолі з канцлером Олафом Шольцем; це єдина з політичних сил, яка має власну космічну програму.

«Німеччині потрібен незалежний доступ до космосу. Для цього ми пропонуємо побудувати стартовий майданчик для ракет у нашій частині Північного моря. У 2025 році має з'явитися нова посада координатора космічної галузі, який безпосередньо куруватиме проєкт. Замість того, щоби покладатися на відомості США та інших країн, Німеччина має отримувати розвідувальну інформацію із космосу самостійно і власними засобами», – прокоментували ситуацію у пресслужбі СДП.

Водночас у канцелярії пана Шольца додали, що розвиток власної космічної галузі має дозволити Німеччині ефективніше захищати себе від кібератак, преш за все російських.

Наприкінці "Останній Бастіон" закликає читачів загадати про те, що цьогоріч у січні перший український аграрний орбітальний супутник "EOS SAT-1" вийшов на зв'язок.

Читайте також:
Опінії
На жаль, ніхто не дасть нам відповіді й гідного аналізу на питання: «А що робити, щоби вистояти?». Навіть Захід, і той проти нашої перемоги.
10 червня, 13:43
Життя
Сухий сезон у регіоні, який символічно називають «легенями планети Земля», став довшим. Рівень опадів сягнув понад 100-річного антирекорду.
10.12.2023, 17:09
Політика
Зе-влада не замислюється над тим, що буде після деокупації Півдня та Сходу. А дарма, бо там мешкає понад 1 мільйон змосковщених українців.
17.03.2023, 20:58
Світ
Він може знаходитися на орбіті протягом 5 діб та сідати на будь-яку злітно-посадкову смугу
24.01.2022, 14:12
Життя
Арабські країни впевнено відбирають пальму першості в європейців і американців у будівництві технологічної оази на планеті.
04.10.2021, 10:24
Життя
Журналісти «Останнього Бастіону» вирішили дізнатися, про що найбільше мріють мешканці Полтави.
31.01.2020, 17:15