У США оголосили мораторій на смертну кару

СВІТ
03.07.2021, 10:12
Головний державний обвинувач США Меррик Ґерленд
Головний державний обвинувач США Меррик Ґерленд
Фото: NBC News

Приведення у виконання найвищої міри покарання на федеральному рівні у всіх 50 американських штатах тимчасово заборонено.

Про це йдеться у меморандумі за підписом ґенерального прокурора США Меррика Ґерленда, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Мораторій триватиме на час перевірки відповідних процедур міністерства юстиції, запроваджених адміністрацією 45-го президента Дональда Трампа.

Читайте також:

«Після зміни влади мін'юст повинен ґарантувати, що у федеральній кримінальній системі кожній людині, яка знаходиться за ґратами, не тільки надані права згідно з Конституцією і законами США, але і справедливе і гуманне поводження. Це зобов'язання має особливу силу у справах, пов'язаних з подіями у столиці у січні поточного року», — зазначив американський ґенпрокурор.

Варто зауважити, що у США страти злочинців дозволені на федеральному рівні; але у 23 штатах і в окрузі Колумбія (Вашинґтон) на місцевому рівні давно відмовилися від застосування найвищої міри покарання.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями Сенат штату Нью-Джерсі ухвалив резолюцію на підтримку вірменських сепаратистів у Нагірному Карабасі.

Меморандум, яким оголошено мораторій на смертну кару у США
Меморандум, яким оголошено мораторій на смертну кару у США
У США оголосили мораторій на смертну кару_2
Читайте також:
Верховний суд США скасував президентський указ Джозефа Байдена про обов'язкову антикоронавірусну вакцинацію громадян.
14 січня, 11:57
Демократія у США перестала бути усталеною цінністю, без негайних дій може розпочатися громадянський конфлікт.
10 січня, 07:59
Узурпація влади на десятиліття призводить до соціальних та економічних катастроф, яскравий тому приклад: події у Білорусі та Казахстані.
08 січня, 11:36
Ліві сили впевнено здобувають перемогу на цьогорічних парламентських виборах у Німеччині.
27.09.2021, 13:22
Попри два Майдани та війну з російським аґресором, в Україні й досі існує патерналістське суспільство з майже феодальним мисленням.
23.06.2021, 14:00
Демократія - це не влада народу. Демократія це освічений народ, тобто його якась частина.
12.04.2021, 11:35