У США порахували кількість убитих у разі ядерного удару по Москві та Петербургу

СВІТ
06.11.2023, 07:25
У США порахували кількість убитих у разі ядерного удару по Москві та Петербургу

Америка прораховує наслідки ядерного удару по московії, яка провалила випробування власних міжконтинентальних ракет.

Нова американська ядерна гравітаційна бомба B61-13 потужністю 360 кілотонн здатна завдати величезних збитків російським містам.

Нова гравітаційна бомба B61-13 потужністю 360 кілотонн, що розробляється Міноборони США, у разі скидання на Москву або Санкт-Петербург здатна завдати величезної шкоди цим містам.

Так, удар по російській столиці призведе до загибелі 311 480 осіб, ще 868 860 людей отримають поранення.

Про це пише Newsweek.

У матеріалі йдеться, що будь-хто, хто опиниться в радіусі трохи більше 3 км від епіцентру удару, зазнає сильного впливу радіації та помре протягом місяця, 15% тих, хто вижив, помруть пізніше від онкологічних захворювань.

Крім того, у вказаному радіусі руйнуватимуться будівлі та виникнуть пожежі, а все, що знаходиться в радіусі 1 км, буде знищено вогненною кулею.

У разі скидання бомби на Петербург кількість загиблих буде ще більшою – 360 150 осіб, а поранення отримають 685 930 осіб.

Матеріал вийшов на тлі рішення Кремля вийти із глобального договору про заборону випробувань ядерної зброї. Влада США засудила цей крок московії, зазначивши, що такі дії ведуть до підриву довіри до міжнародного контролю над озброєннями.

У Пентагоні повідомляють, що розробка згаданої бомби ведеться у зв'язку із постійними змінами у сфері безпеки та зростанням загроз з боку потенційних противників Вашингтона.

Американська сторона має використовувати всі можливості для стримування.

Раніше в Пентагоні заявили про різке нарощування виробництва ядерної зброї в Китаї, де будують шахти для міжконтинентальних ракет, бомбардувальники та підводні човни, здатні нести ядерні боєголовки.

Що стосується московії, то за твердженням української розвідки випробування ядерних «Ярс» і «Булава», що відбулися наприкінці жовтня, провалилися.

Варто зауважити, що до ядерних дискусій США, Китаю та московії приєднався Ізраїль, який досі не визнав, що у нього є ядерна зброя.

Сіоністський режим копіює тактику ядерного тероризму московії.

Міністр у справах спадщини державного утворення Ізраїль Аміхай Еліяху заявив в інтерв'ю The Times of Israel, що ядерне бомбардування сектора Газа є «одним із можливих варіантів».

Він також оголосив усіх жителів Гази «нацистами», яким не можна надавати гуманітарну допомогу, бо серед палестинців «немає невинних мирних жителів».

Яхуд озвучив бажання «Ізраїлю» заселити Газу єврейськими поселеннями. Відповідаючи на запитання про долю палестинців, він відповів:

«Вони можуть вирушити до Ірландії чи пустелі, тварини монстри в Газі мають знайти рішення самі».

За його словами, Газа «не має права на існування», а той, хто розмахує прапором Палестини, «не повинен продовжувати жити на землі».

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Повідомляється, що у ракети відмовили прискорювачі, і вона впала в море неподалік від місця запуску.
вчора, 17:15
Світ
«Великий китайський Брат» — це аж ніяк не технології, як міркують західні політики. Навпаки, провідною силою є звичайні завербовані агенти.
09 лютого, 06:09
Світ
Міністерство енергетики США розробило скоординовану стратегію зі збагачення урану для майбутніх оборонних потреб.
03 лютого, 08:25
Світ
Замість справжньої ядерної боєголовки під час випробування запустять муляж.
02 лютого, 17:17
Світ
В НАТО закликали цивільних готуватися до «тотальної війни» з московією... а не смажити шашлики, як це робив Зеленський
20 січня, 07:15
Економіка
Інноваційна нідерландська корпорація «ASML» відмовилася передавати китайцям свою продукцію. Йдеться про системи фотолітографії.
03 січня, 20:28