У Татарстані збудують завод для виробництва іранських дронів-камікадзе

СВІТ
05 лютого, 21:04
У Татарстані збудують завод для виробництва іранських дронів-камікадзе
Фото: Geospatial World

Російське місто Єлабуга стане новою ціллю українських військовиків для удару у відповідь, подібно до того, яким раніше був Енґельс.

Про це свідчить двостороння угода між Москвою і Тегераном із приводу спорудження на теренах Татарстану заводу з виробництва безпілотників типу "Shahed 136".

Такі відомості з посиланням на власні джерела всередині російського та іранського режимів виклало авторитетне видання "The Wall Street Journal", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За планом, який кремлівський бункерний щур узгодив зі своїми кровожерливими союзниками з Тегерану, ці безпілотники мають створити додаткові проблеми для української протиповітряної оборони.

Виробничі потужності іранський режим розмістить в Єлабузі (окупована з 1552 року держава Татарстан – прим. ред.) за майже 1100 кілометрів до кордону з Україною, інвестувавши у проєкт $1 мільярд.

Як стверджують журналісти видання "The Wall Street Journal", текст угоди остаточно узгодили торік у листопаді у Тегерані з метою захистити іранське виробництво вбивчих дронів від нових західних санкцій.

Натомість підпільники з лав Татарського національного руху пообіцяли завадити спорудженню заводу на своїй землі, адже воно становитиме загрозу для і так слабкої внутрішньої безпеки Поволжя після подій в Енґельсі.

Водночас "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що нові ракети типу "повітря-повітря" дозволять безпілотникам "Bayraktar TB2" знищувати іранські дрони в Україні.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
На кількох хлібокомбінатах ресурсної федерації московії взялися у терміновому порядку виробляти коптери для потреб окупантів.
29 березня, 20:38
Світ
Надаючи Україні зброю, батьківщина Наполеона Бонапарта і Шарля де Ґолля зміцнює власну національну безпеку.
24 березня, 20:50
Економіка
Найбільший оборонний підрядник Німеччини повідомив про рекордні прибутки на тлі розгортання повномасштабної російської агресії.
16 березня, 17:09
Війна
Депутат Державної Думи від партії "Єдина Росія" Андрєй Гурульов навідався на танковий завод, проінспектувавши виробництво зброї.
14 березня, 17:32
Світ
Командувач сухопутних військ і син диктатора Уґанди пообіцяв допомогти кремлівському бункерному щуру своїм "гарматним м'ясом".
17:17
Світ
Польща радить своїм громадянам покинути територію росії на тлі арешту журналіста WSJ
13:44