У теплій ванні падишах, осипаний пелюстками троянд, з масажисткою, схожою на Мендель

Опінії
24.10.2020, 13:24
Реальна паралельна реальність
Реальна паралельна реальність

Зе і його прісні йдуть на вибори.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Авжеж, нормальній людині недільний вечір 25 жовтня видався би ідеально вдалим, якби до жодної обласної, міської, районної ради, об'єднаної територіальної громади, до жодного мерського кабінету не пролизнувся жоден зелений блазень.

Та ми з вами, панове, не дивлячись на півторарічне випробовування агресивним ідіотизмом, переконуємо себе, що все ще здатні неупереджено бачити світ і людей в ньому. Принаймні, розуміємо, що «Шахтар» може виграти у «Реала» один раз на тисячоліття.

Тому й омріяне вичищення влади від зеленої цвілі поки що відкладається – електоральна біомаса мліє від збуджуючих згадок про соло скомороха на роялі і не хоче визнавати «короля» голим-голісіньким.

Пролизнуть, бо і король, і завербовані його обсценним іміджем піддані живуть десь в іншому світі. І діють за своєю логікою. Хтось з кіношних героїв колись влучно зауважив, що логіка невігласа не піддається логіці. Це ми про 16,7 відсотка підтримки слуг напередодні виборів. Кат його ба – чим ті відсотки мислять?

У тій дійсності, викривленій на догоду сутінковій свідомості поприкольних причинних, можна стільки всього, що притомна меншість вже перестала дивуватися. Розгонисто і смачно Зе, а за ним уся його навіжена свита, плюють на закони, Конституцію, громадську думку, реноме країни. У спробах будь-якою ціною підняти обвислий рейтинг президентська трупа продовжує перетворювати державне управління на балаганне трюкацтво.

З легкої руки Конституційного суду, який дозволив вистрибку витерти ноги об закон розгоном Верховної Ради, множаться приводи для майбутньої, й у цьому випадку таки невідворотної, посадки. Бо, дійсно, є за що.

А відтак екскурсійний десант сотні весільних ряжених до териконів за народний кошт і їхня піар-ночівля в землянках, і дефіле на брустверах окопів у спеціально пошитій для відвідування лінії фронту військовій (!) формі з шевроном «Народний депутат України», і безглузді п'ять запитань клоуна, за які згаданий ним таксист міг би й писок начистити, і «випадкова» прес-конференція з практично німими журналістами олігархічних телеканалів є парадом невизнаних геніїв, перепуджених неминучою поразкою у місцевих виборах.

До слова, екстрим-турист від слуг Олексій Леонов після ночі на передовій у розташуванні 54 механізованої бригади зробив декілька відкриттів, які суттєво вплинуть на його долю після повернення у розташування кварталу.

Ухильник виніс на люди абсолютно несумісне з лінією партії спостереження – ніякого перемир'я на фронті немає, стріляють щодоби, а його на ранок полегшене «Слава богу, всі живі», свідчить зовсім не про «поодинокі, неприцільні провокації». Готуйся, десантнику, до партійної чистки. Можуть і відрядження не оплатити.

Що тут лякає? Адже до шоу випадковостей звикли. Хтось може запевнити, що цей клоун не піде колесом виборчою дільницею у Конче-Заспі у день виборів? З криком: «Хто тут проти слуг народу?». Цілуючи у тім'я усіх лисих присутніх? До кого доскочить?

Правники констатують зґвалтування Зеленським декількох базових засад державного устрою. З нахабним, зверхньо глумливим нехтуванням відповідальністю, демонстрацією пофігізму чи нерозуміння призначення і дії державних інституцій роблять вигляд, що будь-кому і будь-коли можна оголошувати всенародне опитування лише на тій підставі, що стукнув у чиюсь вінценосну голову рідкий побічний продукт обміну речовин! У день виборів вищому посадовцю можна, виявляється, агітувати за свою так звану політичну силу. Можна «коломойське золото партії» використовувати на оплату позаконституційних шоу.

Колись поважний радник МВС, нардеп, ініціатор сайту «Миротворець», а тепер продажний заступник міністра Антон Геращенко теж пустився берега: каже, що за розірвання анкети протизаконного опитування дисиденту загрожує адміністративна кара. «Я думаю, це буде дрібне хуліганство. Ми ж не розриваємо книги, якщо нам щось не подобається. Розривати бюлетені, штовхати агітаторів — це буде незаконно і буде порушенням громадського порядку», — пояснив Геращенко.

Ти (так тепер прийнято), чиновнику, краще пояснив би нам очевидну неосудність ініціатора антиконституційного балагану під дверима виборчих дільниць! Кому твої непевні наймити потрібні, щоб їх ще й штовхати?! А «бюлетені» рватимемо, бо коли ви, національна капость, країв не бачите, якось нашкребемо від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, перекліпаємо і виправні роботи терміном до 2 місяців чи адмінарешт на 15 діб. З вас, чужі, станеться, зате онукам дивитися в очі буде не соромно.

Кожен бандюга в законі починав з того, що тирив гаманці у перехожих або розводив лохів на гроші наперстками. Один популіст, більше відомий як психопат, котрий закінчив дуже погано, теж, між іншим, починав з Великого Дорожнього Будівництва.

І треба за те віддати належне популісту: по сьогодні прекрасні автобани, якими заткана країна – чисто його заслуга, попередник психопата, рейхсканцлер Курт фон Шляйхер, на відміну від наших реалій з винуватими попередниками, не мав до доріг Третього Райху ніякого відношення. Тільки чомусь психопата менше пов'язують з автобанами і міськими акварелями, більше – з Освєнцімом і Бухенвальдом. Та це так, принагідна історична правда. 

Нацьковані проти Порошенка силовики відкрили, здається, п'ятдесят вісім кримінальних справ. Чи не стане п'ятдесят дев'ятою справа про підпал Верховної Ради? У Венедіктової точно є свідки, які опівночі на Грушевського вже бачили постать з каністрою бензину, схожу чи то на п'ятого Президента, чи то на Георгія Дімітрова.

Себто, ми підвели вас, колеги, до можливого страшненького висновку: коли гаспид почав – не зупиниться.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Останній указ "гаранта" – це справжній "тріумф волі", після якого "зелений Фюрер" немає наміру зупиняти новий "турборежим".
06 лютого, 14:26
Володимиру Зеленському радять переглянути популярний серіал "Механізм" про десятирічне антикорупційне розслідування у Бразилії.
04 січня, 10:29
Байден? Путін? Лєнка? Пороше-е-енко?!
02 січня, 11:48
І мріємо «по-дівчачому»…
30.12.2020, 09:18
Або штрихи до порівняльного аналізу двох нелохів...
28.12.2020, 08:59
Коментуємо Зе, цитуючи заразом Володимира Куніна – автора гучно екранізованої «Інтердівчинки», хто пам'ятає.
10.12.2020, 09:48