Лубенська міська рада вважає декомунізацію «протизаконним вандалізмом»

ПОЛТАВА
29.10.2021, 11:34
Лубенська міська рада вважає декомунізацію «протизаконним вандалізмом»

Повалений у центрі Лубен невідомими патріотами пам'ятник більшовику Васілію Чапаєву – "увічнював полеглих героїв Другої світової війни".

Таку заяву оприлюднила пресслужба на сайті органу місцевого самоврядування, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що виконавчий комітет Лубенської міської ради у повному складі «засуджує вказаний акт вандалізму» і вимагає від правоохоронних органів негайного «встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності винних осіб».

Фактично, дрібні місцеві чиновники взялися на власний розсуд тлумачити низку чинних законів України й оголошувати "полювання на відьом".

Адже згідно зі встановленими у 2015 році Верховною Радою правовими нормами, особа Васілія Чапаєва, який силою встановлював окупаційний більшовицький режим зокрема і на Полтавщині, підпадає під декомунізацію.

Можливо, владі Лубен є, що приховувати від жителів громади, тому чиновникам закортіло спрямувати народний гнів у бік невідомих патріотів, які просто виконували приписи вітчизняного законодавства.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що віднині мала батьківщина Івана Котляревського і Симона Петлюри – це справжній осередок вкоріненого окупантами малоросійства.

Читайте також:
Полтавська гопота гулятиме у відреставрованій у рамках президентської програми "Велике крадівництво" філармонії.
13 січня, 12:33
Почуття відданості є свого роду механізмом, що зберігає потяг людини до мотиву. За відсутності такого настає ментальний дефолт...
05 січня, 13:16
...у хворій уяві директора галереї мистецтв імені Миколи Ярошенка.
30.12.2021, 13:52
Коли минулого разу Dj Nastia грала на секс-вечірці – за неї виправдовувався чоловік
18.12.2021, 18:35
Депутати обласної ради Одещини звернулися до Міністерства культури з вимогою припинити фінансування збоченського фільму "Мій юний принц".
18.12.2021, 15:02
Немає підліших та гидкіших за «культурних марксистів».
14.12.2021, 14:46