Лубенська міська рада вважає декомунізацію «протизаконним вандалізмом»

ПОЛТАВА
29.10.2021, 11:34
Лубенська міська рада вважає декомунізацію «протизаконним вандалізмом»

Повалений у центрі Лубен невідомими патріотами пам'ятник більшовику Васілію Чапаєву – "увічнював полеглих героїв Другої світової війни".

Таку заяву оприлюднила пресслужба на сайті органу місцевого самоврядування, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що виконавчий комітет Лубенської міської ради у повному складі «засуджує вказаний акт вандалізму» і вимагає від правоохоронних органів негайного «встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності винних осіб».

Фактично, дрібні місцеві чиновники взялися на власний розсуд тлумачити низку чинних законів України й оголошувати "полювання на відьом".

Адже згідно зі встановленими у 2015 році Верховною Радою правовими нормами, особа Васілія Чапаєва, який силою встановлював окупаційний більшовицький режим зокрема і на Полтавщині, підпадає під декомунізацію.

Можливо, владі Лубен є, що приховувати від жителів громади, тому чиновникам закортіло спрямувати народний гнів у бік невідомих патріотів, які просто виконували приписи вітчизняного законодавства.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що віднині мала батьківщина Івана Котляревського і Симона Петлюри – це справжній осередок вкоріненого окупантами малоросійства.

Читайте також:
Політика
У Фінляндії рівень корупції найнижчий у світі. Якщо когось із політиків і ловлять "на гарячому", то це переважно дрібні порушення.
13 липня, 17:09
Книги
Першими на черзі будуть малі твори Іммануїла Канта різних років, до тепер невідомих українськомовному читачу.
24 травня, 19:27
Життя
Про жінок і найдорожче. Порівняльні нотатки про незламних українок і російських самок.
07 травня, 09:08
Політика
Повна відсутність моралі та викривлене світосприйняття стали нормою
21 лютого, 10:25
Полтава
І знову переконуємося, що деяким громадянам України до душі служити Мамоні та гарцювати на кістках замучених жертв нацизму.
31 січня, 13:13
Полтава
Полтавська гопота гулятиме у відреставрованій у рамках президентської програми "Велике крадівництво" філармонії.
13 січня, 12:33