У Зінькові утворили єдиний заклад позашкільної освіти

ПОЛТАВА
12 червня, 06:09
У Зінькові утворили єдиний заклад позашкільної освіти

Поки полтавські «зелені ямщики» радо сприяють деградації, в області деякі громади взялися за підтримку молоді. Освіченому поколінню дорога!

Яскравим свідченням слугує рішення депутатів органів самоврядування Зінькова. Днями міська рада на пленарному засіданні позачергової сесії оптимізувала діяльність двох установ для школярів і дошкільнят.

Оскільки у громаді виявлено зменшення кількості малечі віком до 18 років (зі зрозумілих причин), депутати припинили діяльність Будинку дитячої та юнацької творчості, а також станції юних техніків. Натомість утворено Центр позашкільної освіти «Мрія».

Попри те, що вказаний крок є вимушений, депутати пообіцяли підтримку молоді, не уточнивши, чи будуть збережені у новому закладі штатні посади для педагогів. Адже без фахових наставників вихованцям буде тяжко «гризти граніт науки».

Крім того, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», величезний мобілізаційний резерв із сотень тисяч поліціянтів Зе-влада хоче заховати у школах під виглядом «піклування про безпеку». Ігор Клименко працює на росію?

Читайте також:
Полтава
Мова про не цільове використання мешканцями питної води. Особливо зараз, під час постійних проблем з електропостачанням на тлі спеки.
вчора, 16:12
Полтава
Божевілля та відчай шириться Полтавщиною. Слідом за Гадячем, Зіньковом і Диканькою активізувалися українофоби у Нових  Санжарах.
вчора, 08:09
Полтава
Доки влада Полтави свідомо саботує підтримку наших захисників, інші громади області вкладаються по повній. Не шкодують жодної копійки.
11 липня, 12:30
Полтава
У Пирятинській лікарні на базі приймального відділення запрацював новий рентген. Влада у звичній манері приписала всі заслуги виключно собі.
05 липня, 14:56
Полтава
Родини воїнів, які віддали своє життя за кожного із нас, на урочисте відкриття Алеї Героїв не запросили. Це був закритий захід для обраних.
02 липня, 20:39
Полтава
Охочих узяти участь у тендері зі спорудження підземного укриття не знайшлося. Влада міста розмірковує над новою пропозицією.
30 червня, 08:12