Україна намагається обірвати зв'язки Індії з РФ, налагоджені ще за СССР

ПОЛІТИКА
31 березня, 11:15
Україна намагається обірвати зв'язки Індії з РФ, налагоджені ще за СССР
Фото: Financial Times

Робочий візит голови вітчизняного дипломатичного відомства до Делі покликаний залучити Індію на бік України. Уряд Нарендри Моді вагається.

Про це з індійської столиці повідомило впливове британське видання Financial Times після зустрічі Дмитра Кулеби із колегою Субраманьямом Джайшанкаром. Найгустонаселеніша азійська країна у світі може багато чого виграти від розширення торгових та технологічних зв'язків з Україною.

Очільник вітчизняного МЗС запропонував індійцям долучитися до майбутнього повоєнного відновлення та закликав звернути увагу на посилення російсько-китайського співробітництва. Фактично, урядовців у Нью-Делі попереджено про загрозу від нової «вісі зла» на чолі із КНР.

Рівночасно тісні зв'язки Індії із РФ, що ґрунтуються на совєцькій спадщині та вигаданій ролі Москви як «захисниці колонізованих народів», нарешті мусять випаруватися. Зі слів Кулеби, в інтересах Нью-Делі підтримати Київ, за спинами якого відверто ховається західний світ під проводом США.

Україні насилу вдається завоювати симпатії Індії та інших країн горезвісного «глобального Півдня», що здебільшого уникають приймати чиюсь сторону у конфлікті. Багаторічний вплив Москви, а нині ще й Пекіна, заважає Києву просувати власний порядок денний за межі Європи, де конкуренція надпотужна.

А проте, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», у той час поки Індією керують справжні брахмани й кшатрії, Україною... вайш'ї та шудри із «Кварталу 95». Дилетантам на Банковій важко стати компетентними державниками.

Україна намагається обірвати зв'язки Індії з РФ, налагоджені ще за СССР_1
Читайте також:
Політика
Сіоністський режим Бібі Сатаньягу виходить зі своїх хижих інтересів. Україна для нього не більше, ніж розмінна монета у геополітичній грі.
21 квітня, 15:03
Економіка
Диктатор комуністичного Китаю націлений обігнати США в економічному розвитку. Для цього до Пекіна запросили впливових діячів з-за океану.
28 березня, 21:54
Економіка
Венесуельський соціалістичний диктатор готовий позмагатися у видобутку «чорного золота» із сусідньою Ґаяною. Лондон не заважатиме Каракасу.
28 березня, 12:29
Політика
Смерті десятків тисяч українців, спалених будинків і мільйони тонн вкраденого в України врожаю не завада для business as usual із Москвою.
24 березня, 16:39
Війна
Президент Європейської Ради закликав континент готуватися до війни проти РФ; причому, ще від позавчора. Україна мусить перемогти.
21 березня, 12:29
Політика
На тлі російської агресії арабські держави надали Україні гуманітарної допомоги на понад $620 мільйонів. Головні донори: саудити і єґиптяни.
10 березня, 14:57