Індія допомагатиме росії зброєю

СВІТ
31.12.2023, 09:37
Індія допомагатиме росії зброєю
Фото: Politics Today

До тепер нейтральна південноазійська республіка вирішила стати на бік агресора. У Москви з'явився черговий новий союзник.

Про це з Нью-Делі повідомило видання Politics Today із посиланням на власні джерела в уряді Нарендри Моді. Як вдалося з'ясувати, ресурсна федерація московії схилила Індія до спільного виробництва зброї (зокрема снарядів і військової техніки — прим. ред.).

Доволі прикметно, що замість галузевого міністра-оленяра Сєргєя Шойгу справами війни чомусь Кремль відрядив свого покірного дипломата Сєргєя Лаврова-Калантаряна. Очільник міністерства закордонних справ домовився зі своїм індійським колегою Субраманіяном Джайшанкаром разом виробляти військову продукцію.

Міністр з уряду Моді днями навідався до Москви з офіційним візитом, де його приймали як справді дорогого гостя (другого, після китайського сюзерена — прим. ред.). Крім двосторонніх відносин, РФ та Індія обговорювали також глобальні проблеми, опосередковано згадавши про війну в Україні та Ґазі.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, як станом на 2023 рік Індія перетворює російську нафту на паливо для Заходу. Уряд Моді найбільше з усіх на світі задурно придбав у держави-окупанта мільйони барелів «чорного золота».

Читайте також:
Війна
Компанії з виробництва безпілотників отримують блискавичний зворотний зв'язок від українських користувачів. Інженери покращують техніку.
07 липня, 12:04
Світ
Російсько-українська війна розпалила технологічний розвиток оборонної промисловості. Не лише Захід, а й Схід переозброюється.
11 червня, 21:40
Політика
Північноатлантичний альянс обмінюватиметься із Києвом розвідувальними даними про можливості Москви. Особливо щодо радіоелектронної боротьби.
09 червня, 07:09
Війна
Поки воєнно-промисловий комплекс РФ нарощує виробництво і модернізується, західні компанії працюють у звичному режимі. Ситуація критична.
28 травня, 07:01
Війна
Наперекір санкціям, запроваджених Заходом, ресурсна федерація московії продовжує отримувати закордонні технології. Зокрема, для кораблів.
21 квітня, 10:27
Війна
Начинені вибухівкою та керовані через супутник невеликі українські катери — один з основних видів зброї на війні. РФ уже не контролює море.
11 квітня, 21:54