Україна змусить РФ повернутися в її природні московські межі
Цивілізований світ не буде жити спокійно, допоки на його тілі біснується химерний паразит в особі так званої російської федерації.
Постійний представник України в Організації Об'єднаних Націй Сергій Кислиця пропонує повернути РФ її історичну назву – Московія. Нагадаю, що абсолютна більшість незалежних джерел саме так і називала ті території протягом багатьох століть.
Від середини XIII століття русини (тобто, наші предки українці – прим. ред.) все далі переселяються на Захід, а назва "Русь" закріплюється за землями контрольованими Великим князем Данилом Романовичем. Саме він у 1253 році отримує від Папи Римського титул короля Руського королівства.
Варто нагадати, що в Іпатіївському літописі під 6709 (1201) роком батько короля Данила – Роман Мстиславович – вперше названий "Великим князем Романом" і "Самодержцем усієї Руси". Ось, як висновує цей факт доктор історичних наук, дослідних геральдики та сфрагістики із Харкова Олег Однороженко:
«Від того часу, як "русь" набуває значення етноніму, ця назва і пов'язаний з нею комплекс незмінно виступає для означення цілком конкретної території та народу, що її замешкував – середню Наддніпрянщину з головними містами Києвом, Черніговом і Переяславом і наддніпрянських слов'ян, передусім полян ("поляне, яже ныне зовома русь") та зв'язаних з ними політично сіверян і древлян.
Назви "Русь", "Руська земля" навіть у XII-XIII століттях уживали переважно для позначення території Наддніпрянщини. Приміром, в уставній грамоті великого князя Всеволода Мстиславича, який впродовж 30-х рр. XII століття був князем Переяславським, Вишгородським і Новгородським, його представлено як "владычествующю всею Рускою землею и всею областью Новгороцкою", тобто – виразно відокремлено Новгород від Русі. Так само послідовно джерела XII-XIII століттях відокремлюють від Русі й Полоцьку, Суздальську (Владімірську) та інші землі».
Відповідно, в уявленнях європейської картографії протягом XIII-XVIII століттях назва "Русь" хоча і мігрує Правобережжям, від Києва до Галича, а до розгрому Новгородської республіки московитами в 1471-1478 і 1570 роках. Іноді позначається і там, але все частіше починає розглядатись вужче, асоціюватись лише з територією так званого "Руського воєводства" (лат. Pallatinatus Russiae; пол. województwo Ruskie), де її головним містом стає Львів.
Землі Чернігово-Сіверщини та Смоленщини перманентно стають полем битв за спадок Русі, а тому на мапах часто виступають як окремі князівства/землі із відповідними назвами. А на північний схід від них знаходилась країна, яка у переважній більшості незалежних джерел називалась "Moscovia", її ж мешканці – "Moscovites".
Таким чином, майже до середини XVIII століття плутанини з цим не було. Хоча ще в 1493 році Іван III самостійно додав до свого великокнязівського домену – "всея Руси", але це не справило враження на більшість європейських монархів, які не визнали такий титул і амбітних планів московитів захопити спадок Русі.
Навіть більше, бо ж ще за часів Пєтра I, коли він так само самовільно і протиправно присвоїв собі в 1721 році титул Імператора та спробував нав'язати нову назву "Всероссійська Імперія", це не було підтримано. Відповідь дає стаття "Поезія українська" у французькому журналі "Revue contemporaine" за 1860 рік:
«Здається, сама природа проводить чіткі межі між двома народами. Дослідження сучасних вчених дозволили спостерігати явища, які ділять їх території на різні зони. Європа, зі свого боку, довгий час продовжує підтримувати таку традицію розрізнення цих народів і назв, і, не зважаючи на титул "імператора Русі", який сам взяв собі Пьотр I, офіційно Люї XIV ніколи не називав його інакше, як "Sa Majeste moscovite", що було природним».
Саме тому, не лише у писемних джерелах і мапах, але і в європейських інформаційних листках, газетах тощо (як, наприклад в одній з найбільш відомих – французькій "Gazette", що виходила з 30.V.1631 до 1915 року), аж до остаточного утвердження назви "Україна", території нашої країни позначали терміном "Русь" (Rusiae, Russi, Russia, Russiae, Ruthenia, Russia Rubra тощо). А землі сучасної російської федерації – як "Московія" (Moscovie).