Українці боротимуться до Перемоги навіть у разі ядерного удару

ВІЙНА
12 лютого, 16:41
Українці боротимуться до Перемоги навіть у разі ядерного удару
Фото: Google

89% громадян України не складуть зброї та не здадуться на поталу російському агресору, якщо РФ спробує застосувати атомну бомбу.

Про це свідчать результати нещодавнього соціологічного опитування, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Tages Spiegel".

Масштабне опитування суспільних настроїв і громадської думки в Україні здійснили фахівці комунікаційної компанії "The Kuskt-CNC" для Мюнхенської конференції з безпеки-2023.

Як з'ясувалося, 85% наших співвітчизників вважають повернення окупованих Донеччини, Луганщини та Криму обов'язковим сценарієм, а можливий відхід Росії до лінії фронту на ранок 24.II.2022 – не буде підставою для припинення вогню.

Окремо 72% опитаних українців вимагають від західних партнерів довгострокового постачання зброї не тільки задля оборони, але, що найголовніше, для масштабних контрнаступальних дій із метою деокупації.

Водночас "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що у 2023 році населення РФ лякається хвороб, втрати доходу або зіткнутися з високою інфляцією, але поки не української помсти.

Читайте також:
Політика
За останній рік в Угорщині істотно посилилася агітаційно-пропагандистська кампанія за вихід країни зі складу Європейського союзу.
30 квітня, 17:27
Політика
Однак рівень загальної підтримки пересічними німцями визвольної борні українців проти російської геноцидної агресії за рік дещо послабшав.
16 квітня, 17:24
Політика
Кількість автократій нині охоплює 46% світового ВВП, тоді як у кульмінаційну мить попередньої демократизації у 1992 році – всього 25%.
30 березня, 21:39
Політика
Предки 39% жителів ресурсної федерації московії уникли сталінських репресій і терору, тому не відчувають жодної емпатії до українців.
01 березня, 19:52
Світ
De facto ізоляційний план комуністичного Китаю щодо врегулювання російської війни геноцидного типу проти України – вимога самих китайців.
26 лютого, 21:27
Політика
Лише 24 країни світу станом на 1 січня 2023 року зараховано до повноцінних демократій, що становить 8% від усього населення Землі.
22 лютого, 17:29