Українська десантура з 71 єгерської бригади підсмажила росіян у Кремінній

ВІЙНА
29 січня, 08:12
Українська десантура з 71 єгерської бригади підсмажила росіян у Кремінній

Перемога любить старанну підготовку – принцип, який із перших днів широкомасштабної війни дотримуються наші незламні захисники на Сході.

Особливо це стосується бійців 71 Окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресслужбу фронтового підрозділу.

Як вдалося з'ясувати, військовослужбовці зуміли влучним вогнем розгромити передові укріплені позиції росіян у районі тимчасово окупованої Кремінної на Луганщині.

«Рашисти привезли сюди нове поповнення, але не встигли свіжі сили до ладу розглянутися на місцевості, як їх помітили дрони єгерів-десантників. Координати отримали самохідні артилерійські установки "Краб" і вдарили по вантажівці росіян і місцю, де окупанти нарили окопи та збудували бліндажі. Під таким вогневим шквалом будь-який сховок стане останнім. Такий ось, останній танець смерті під ялинками», – відзвітували фронтовики з лав 71 ОЄБр ДШВ ЗСУ.

Водночас варто додати, що раніше загартовані у боях із московитами на Бахмутському напрямку єгері-десантники нині проводять якісну дезінсекцію та демілітаризацію ворожих з'єднань на Лиманському відтинку фронту.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що влада ресурсної федерації московії може планувати новий наступ у Луганській області або у районі Вугледара на Донеччині.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Провідні західні аналітики переконані у тому, що підрозділи Сил оборони України не мають досвіду для масованої атаки ворога з повітря.
27 березня, 16:52
Війна
Вівцелюбам із бандитсько-терористичного угруповання вірнопідданого путінського піхотинця Рамзана Кафірова "не солодко" на Донбасі.
25 лютого, 17:00
Війна
Столиця з околицями, як і вся Північ України, надійно захищені від потенційного нового нападу окупантів із теренів Білорусі.
09 лютого, 07:58
Війна
Бої на Східному фронті не спиняються ні на мить, українські захисники щільним вогнем зупиняють усе нові й нові російські штурми.
05 лютого, 07:59
Війна
Грізний, вогненний, сталевий молот Перемоги загартовується у руках незламних українських захисників на широкому просторі Східного фронту.
02 лютого, 20:26
Війна
У Збройних силах України з 1 лютого частково змінюють механізм нарахування грошового забезпечення.
31 січня, 18:00