Українська десантура з 71 єгерської бригади підсмажила росіян у Кремінній

ВІЙНА
29.01.2023, 08:12
Українська десантура з 71 єгерської бригади підсмажила росіян у Кремінній

Перемога любить старанну підготовку – принцип, який із перших днів широкомасштабної війни дотримуються наші незламні захисники на Сході.

Особливо це стосується бійців 71 Окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресслужбу фронтового підрозділу.

Як вдалося з'ясувати, військовослужбовці зуміли влучним вогнем розгромити передові укріплені позиції росіян у районі тимчасово окупованої Кремінної на Луганщині.

«Рашисти привезли сюди нове поповнення, але не встигли свіжі сили до ладу розглянутися на місцевості, як їх помітили дрони єгерів-десантників. Координати отримали самохідні артилерійські установки "Краб" і вдарили по вантажівці росіян і місцю, де окупанти нарили окопи та збудували бліндажі. Під таким вогневим шквалом будь-який сховок стане останнім. Такий ось, останній танець смерті під ялинками», – відзвітували фронтовики з лав 71 ОЄБр ДШВ ЗСУ.

Водночас варто додати, що раніше загартовані у боях із московитами на Бахмутському напрямку єгері-десантники нині проводять якісну дезінсекцію та демілітаризацію ворожих з'єднань на Лиманському відтинку фронту.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що влада ресурсної федерації московії може планувати новий наступ у Луганській області або у районі Вугледара на Донеччині.

Читайте також:
Опінії
Виконуючи чиєсь політичне замовлення, псевдожурналісти роздувають зраду про відсутність оборонних укріплень. ЗСУ уфортифіковуються!
10 березня, 09:33
Війна
Ті, хто вимагає від України припинити опір і сісти за стіл перемовин з росією, мусять замовкнути. Ціна миру для нас рівнозначна смерті.
12.11.2023, 12:54
Опінії
Нині ми потребуємо національної згуртованості більше, ніж колись. Україна потребує для фронту своїх захисників!
30.10.2023, 21:21
Війна
Валерій Залужний у вівторок ввечері оприлюднив відео запуску ракет ATACMS.
18.10.2023, 06:35
Війна
На Східному фронті понад 9 років вирує пекло війни, наші захисники дають гідну відсіч загарбникам. Днями спалили 2 танкові роти ворога.
07.10.2023, 21:45
Блоги
Фронтова військова частина під час війни судиться з правоохоронцями та намагається в судовому порядку примусити їх виконувати свою роботу
16.09.2023, 12:35