На Донеччині працює «артилерійський спецназ» ЗСУ

ВІЙНА
28.01.2023, 07:48
На Донеччині працює «артилерійський спецназ» ЗСУ

Східний фронт у вогні, бо українські захисники нещадно випалюють у степах Донецької області російську нечисть, яка ніяк не вгамується.

Про це із зони ведення оборонних дій відзвітувала пресслужба 35 Окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджують військовослужбовці Збройних Сил України, вони цілодобово займаються процесом влучної анігіляції окупаційно-терористичного контингенту РФ.

«Наш "артилерійський спецназ" – так неофіційно називають бійців-протитанкістів. Вони оперативно приїжджають на позиції та відпрацьовують по ворожій техніці й живій силі силам. Іноді відстань до противника може складати до 2-3 кілометрів. Протитанкісти 35 бригади морської піхоти імені контрадмірала Остроградського також мають чималий досвід роботи у подібних ситуаціях. Деякі поодинокі рашисти, які зосереджені на Донецькому напрямку, можуть це підтвердити безпосередньо», – повідомили у пресслужбі 35 ОБрМП.

Вітчизняні гармаші додають, що ювелірну точність по знищенню московитів на фронті їм допомагають забезпечити розвідники, які наводять артилерійські столи у потрібному напрямку.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що військовослужбовці Сил оборони України відбили низку атак окупантів біля Бахмута і Вугледара.

На Донеччині працює «артилерійський спецназ» ЗСУ_1
На Донеччині працює «артилерійський спецназ» ЗСУ_3
На Донеччині працює «артилерійський спецназ» ЗСУ_5
На Донеччині працює «артилерійський спецназ» ЗСУ_7
На Донеччині працює «артилерійський спецназ» ЗСУ_9
Читайте також:
Війна
Прифронтове і багатостраждальне місто Гуляйполе московити вщент розносять авіацією. Під ударами ворога — мости, будинки, дороги.
02 квітня, 12:37
Полтава
Волонтерська підтримка тилом фронтовиків — доказ, що українці — згуртована нація. Дарма, що держава самоусунулася від наближення перемоги.
21 березня, 21:54
Війна
Прямо зараз у Михайлівському Золотоверхому Соборі в останню дорогу провели українських захисників — Анастасію Мар'янчук і Дениса Дайнеко.
21 березня, 13:38
Життя
Організатори обрали лауреатів із понад 14 тисяч фотографій, присвячених флорі й фауні Об'єднаного королівства. Всього нагороджено 17 осіб.
18 березня, 19:17
Позиція
Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.
25 лютого, 10:24
Кримінал
Неповнолітнього хлопця, на ім'я Олег, вивезли півтора року тому зі знищенного Маріуполя. Тепер підліток «адаптується» у родині загарбників.
24 січня, 20:36