На Донеччині працює «артилерійський спецназ» ЗСУ

ВІЙНА
28 січня, 07:48
На Донеччині працює «артилерійський спецназ» ЗСУ

Східний фронт у вогні, бо українські захисники нещадно випалюють у степах Донецької області російську нечисть, яка ніяк не вгамується.

Про це із зони ведення оборонних дій відзвітувала пресслужба 35 Окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджують військовослужбовці Збройних Сил України, вони цілодобово займаються процесом влучної анігіляції окупаційно-терористичного контингенту РФ.

«Наш "артилерійський спецназ" – так неофіційно називають бійців-протитанкістів. Вони оперативно приїжджають на позиції та відпрацьовують по ворожій техніці й живій силі силам. Іноді відстань до противника може складати до 2-3 кілометрів. Протитанкісти 35 бригади морської піхоти імені контрадмірала Остроградського також мають чималий досвід роботи у подібних ситуаціях. Деякі поодинокі рашисти, які зосереджені на Донецькому напрямку, можуть це підтвердити безпосередньо», – повідомили у пресслужбі 35 ОБрМП.

Вітчизняні гармаші додають, що ювелірну точність по знищенню московитів на фронті їм допомагають забезпечити розвідники, які наводять артилерійські столи у потрібному напрямку.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що військовослужбовці Сил оборони України відбили низку атак окупантів біля Бахмута і Вугледара.

На Донеччині працює «артилерійський спецназ» ЗСУ_1
На Донеччині працює «артилерійський спецназ» ЗСУ_3
На Донеччині працює «артилерійський спецназ» ЗСУ_5
На Донеччині працює «артилерійський спецназ» ЗСУ_7
На Донеччині працює «артилерійський спецназ» ЗСУ_9
Читайте також:
Полтава
У підземному переході по вулиці Маршала Бірюзова, що поряд із зупинкою транспорту "11 школа" невідомі злодії вкрали систему освітлення.
21 березня, 16:29
Мистецтво
Наперекір воєнному лихоліттю культурне життя у нашому місті не просто існує, воно квітне й розвивається завдяки ініціативним постатям.
16 березня, 22:00
Війна
За Комбата, за націю, за перемогу!
08 березня, 19:36
Політика
Центральні вулиці волелюбного Тбілісі переповнені протестувальниками, які вже встигли захопити у силовиків трофеї: щити та гумові кийки.
07 березня, 22:46
Війна
За понад рік активних бойових дій на західній околиці окупованого росіянами Донецька від сусідньої Мар'їнки лишилася тільки згадка на мапі.
04 березня, 19:23
Світ
Сталінський окупаційно-терористичний режим знищив найбільше людей у світі, ніж будь-яка інша диктатура, навіть гітлерівська і маоїстська.
27 лютого, 19:14