Українська перемога народжується на фронті, але загартовується у тилу

ВІЙНА
01.11.2022, 18:09
Українська перемога народжується на фронті, але загартовується у тилу

З-поміж ключових чинників перемоги різні "експерти" та пропаганда всіх видів виділяє: кількість особового складу і сучасність озброєння.

Однак, поле бою відрізняється від шахової дошки: на полі бою діють зовсім інші правила.

І головна відмінність – це бойовий дух бійців.

Саме завдяки наявності високого бойового духу наші захисники щоденно звільняють українські території.

Натомість його відсутність у ворогів призводить до того, що вони кидають все сучасне озброєння і біжать стрімголов всіма вцілілими переважними за кількістю підрозділами.

Важливо зазначити, що цей найважливіший фактор перемоги, крім внутрішньої жаги до справедливості, залежить і від моральної підтримки бійців з тилу.

Українські захисники повинні постійно відчувати зворотний зв'язок з українцями, відчувати підтримку їх зусиль суспільством, рідними, друзями.

Тому, якщо у вас є знайомі захисники, то напишіть їм повідомлення, відправте листівку, дитячий малюнок чи просто подякуйте у коментарях.

Пам'ятайте, наша невідворотна перемога – спільна!
Автор : НВР "Правий сектор"
Читайте також:
Політика
Медіаагенція "Останній Бастіон" щиро вітає вітчизняних розвідників з професійним святом! Бажаємо сил і наснаги у спільній борні.
24 січня, 12:29
Війна
Головний редактор "Останнього Бастіону" Дмитро Савченко знову на передовій, боронить Україну на буремному Сході.
17 січня, 20:13
Опінії
Україна потребує реальної політики. По-перше, лідерства, яке б змінило позицію у світі, а по-друге, відмови від синдрому країни-жертви.
16 січня, 08:37
Політика
Понад 2 роки тому кавказькі воїтелі з Баку повернули азербайджанський стяг на більшу частину Карабаху, залишилося визволити Ханкенді.
13 січня, 19:13
Політика
Променистий батько відновленої незалежності Левко Лук'яненко однозначно радіє тому, як ми позбуваємося російського культурного спадку.
31.12.2022, 09:26
Політика
А тим часом у Полтаві Мамаївський каґал пазурами вчепився у боввани катів українського народу – Нікола Ватутіна та Алєксєя Зигіна.
26.12.2022, 08:42