Українські китаєзнавці ігнорують загрозу, яку створює КНР, – Артур Харитонов

ПОЛІТИКА
28.10.2022, 20:27
Українські китаєзнавці ігнорують загрозу, яку створює КНР, – Артур Харитонов
Фото: Twitter

Дипломатичні представництва комуністичного Китаю в Європі переповнені шпигунами та агентами впливу, які збирають досьє і компромат.

Такі відомості з посиланням на іспанських правозахисників-розслідувачів оприлюднив у Twitter очільник Ліберально-демократичної ліґи та координатор "Free Hong Kong Center" Артур Харитонов.

За його словами, підлеглі вірнопіддані Сі Цзіньпіна створили мережу таємних поліційних станцій, через які посольства КНР полюють на дисидентів і ворогів комунізму.

«Для багатьох, мабуть, буде відкриттям, але подібна станція є й в Україні. Те, що посольства і консульства КНР є джерелом шпигунства та загрожують нацбезпеці кожної демократичної країни, відомо давно. Як і те, що консульство КНР в Одесі є знахабнілим і ворожим Україні. Зокрема, у консульстві КНР в Одесі», – заявив Артур Харитонов.

Водночас очільник Ліберально-демократичної ліґи наголосив на тому, що більшість вітчизняних так званих сінологів досі просувають у медійному просторі України пропагандистські тези про "непереможну велич Китаю" та "мудрість всесильного Сі Цзіньпіна".

«Я остаточно переконався, що всі фінансовані КНР аналітичні (і не тільки аналітичні) центри мають бути закриті. А відділи спецслужб, що "кошмарять" сінофілів – відкриті. Людина в Україні, що співпрацює з Комуністичною партією Китаю, має викликати підозру – не тільки у суспільства, але й у безпекових органів. І не тільки через зв'язки КПК з росіянами (вже не кажучи про союз КПК із КПРФ, якщо ви, на жаль, не забули про її існування). Взагалі, мрію про той день, коли Україна визнає КНР загрозою для нацбезпеки. Це – надважливий крок», – підсумував Артур Харитонов.

Окремо він наголосив, що у рік тому за загадкових обставин помер Надзвичайний і Повноважний Посол України у Пекіні Сергій Камишев, але китайський режим до тепер не розкриває деталей загибелі нашого дипломата.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що всі китайські ЗМІ (фактично, рупори пропаганди – прим. ред.) схвально відгукуються про вбивства українців росіянами.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Нова угода про корисні копалини, запропонована Трампом, виглядає як знущання над здоровим глуздом.
29 березня, 20:00
Опінії
Угода про критичні мінерали України зі США може укладатися, але лише за дотриманням кількох умов.
29 березня, 11:05
Політика
Аналітики припускають, що американці цілеспрямовано прагнуть, аби Україна просто відмовилася підписувати документ у його нинішньому вигляді.
29 березня, 09:35
Опінії
Таємна війна українських дронів: що стоїть за ударами по Енгельсу, Москві та Воронежу.
28 березня, 11:05
Опінії
Нові методи оперативної роботи впроваджують у практику правнуки Дзержинського з Управління СБУ в Житомирській області.
28 березня, 10:05
Опінії
5 причин, чому Оксану Маркарову давно час звільнити та розслідувати її діяльність на посаді посла України у США.
28 березня, 09:00