Українські корені людської цивілізації

ІСТОРІЯ
06 травня, 19:57
Українські корені людської цивілізації
Фото: Facebook

Віднайдений в українських степах «Керносівський ідол» старіший за шумерський гобелен. Західні історики досі свідомо ігнорують цей факт.

На знімку вище — «Штандарт з Ура», що є перлиною Британського музею, зображуючи перші війська в історії людства. Датується приблизно серединою III тисячоліттям до Різдва Христового і будь-які описи перших армій людства посилаються на нього.

Для тих, хто не в курсі, то місто-держава Ур — частина шумерської цивілізації. Якщо вірити Біблії, то звідти навіть походив сам Авраам, батько віри, патріарх ізраїльського й арабського народів, який народився дещо пізніше датування «Штандарта з Ура».

Тим часом... 1973 року у селі Керносівка Новомосковського району Дніпропетровської області була знайдена кам'яна статуя, датована (не повірите!) III тисячоліттям до Різдва Христового, іноді — V тисячоліттям.

І скоріш за все ця статуя значно старіша за «Штандарта з Ура» від давніх (будьмо чесними, до біблійних) ще часів. «Керносівський ідол» і на сьогодні зберігається в Дніпровському національному історичному музеї й вважається зображенням індоєвропейського божества.

У ньому є щось, що перекликається із персонажами «Риґведи»; хоча саму «Риґведу» датують приблизно на 1000 років пізніше. В усьому світі знавцями «Керносівський ідол» цінується як одна із найважливіших арійських пам'яток.

Керносівський ідол
Керносівський ідол

А чому так, запитаєте ви? Відповідь здивує: бо це — перше зображення кремезного бороданя, котрий обвішаний зброєю й шанцевим інструментом (лук, булава, сокири-лопати).

Орнамент на верхній частині тулуба, який чомусь одразу нагадує про такий знайомий тиск на плечі й хребет від «броні». Що ж це за вояка тактикульний і затарений — 100%-во чоловік після приїзду «арійських волонтерів».

І руки зігнув, до себе той скарб притискає: «Не віддам!». Помітили?

«Іліада» та «Одіссея» — фундамент європейської культури — будуть створені Гомером набагато пізніше, у VIII сторіччі до Різдва Христового. Найепічніша 10-річна війна за Трою, битви Одіссея та Ахіллеса з Гектором і Парисом — це лише XII сторіччя до Різдва Христового.

Так, був ще стародавній Єґипет, але державність приблизно збігається з шумеро-аккадським періодом. І будь-які зображення чи пам'ятки, що свідчать про регулярну армію та її формат — убогі, якщо не сказати туманні.

Приблизно так же, як і Хараппська цивілізація у долини Інду або перуанський Норте-Чико (давніше за долину Наска). Все інше в стародавній історії світу — то вже міфічні персонажі, боги та напівбоги, легенди, домисли й фантастика...

Північніше від Хараппської цивілізації й шумеро-аккадськоі армії та на Схід від Керносівського піхотинця та його волонтерки — на той період ще дикі мамонти на болотах шишками кедровими випорожнялися. Такі суворі були часи.

Тому, ми тут — головні й найстаріші вояки, якщо що!

Так, іракці можуть посперечатися за розподіл першого місця на п'єдесталі, додам заради справедливості, але нагадаю наприкінці, що наш Керносівський ідол — музеї Дніпра. А їхній «Штандарт з Ура» — у Британському музеї.

Українські корені людської цивілізації_3
Автор : Ігор Куліковський
Читайте також:
Опінії
Теперішня Харківщина здавна була краєм вільних українців. Спершу, вони селилися хуторами поблизу річок, згодом — засновували міста...
03 червня, 20:32
Історія
Всі ми любимо занурюватися у світ життєписів славетних і не дуже постатей. Із головою поринати в їхні дивовижні історії.
16 травня, 21:46
Опінії
До часів московитської окупації за царювання Пєтра I українські міста були рівнею європейським. Але ворог зробив усе, щоби знищити це...
13 травня, 07:12
Історія
Цей давньогрецький мислитель зі стоїчної школи жив після великих подій. Однак попри це мав багато чого додати до своєї галузі знань...
01 травня, 21:41
Світ
Серед пагорбів на сході смарагдового острова височіють стародавні земляні вали. Вони схожі на ті, що знаходяться в анґлійському Стоунхенджі.
28 квітня, 19:49
Історія
Московія немає жодного стосунку до давньоруської спадщини. Цей болотно-лісистий улус держави Чинґізидів забув своє справжнє минуле.
05 квітня, 21:39