Українські спортсмени проти перебування рейдерів на міністерських посадах

СПОРТ
09 вересня, 12:12
Українські спортсмени проти перебування рейдерів на міністерських посадах
Фото: YouTube

Вихованці київського Олімпійського коледжу вимагають відставки урядовців Сергія Шкарлета і Вадима Гутцайта.

Відповідне відео з закликом до освітян та спортсменів України долучитися до загальнонаціонального страйку 7 вересня на своєму YouTube-каналі виклав заслужений тренер і олімпійський чемпіон Богдан Грицай.

Рішення студентів одноголосно підтримав трудовий колектив коледжу.

Міністра освіти Шкарлета та міністра спорту Гутцайта звинуватили у рейдерському захопленні та фактичній ліквідації вказаного навчального закладу без будь-якого громадського обговорення.

«У режимі таємності Кабміном випущено Розпорядження №1083-р від 02.09.2020, яким погоджено незаконну передачу 16 гектарів землі (біля станції метро "Лісова") та нерухомого майна (спортивних манежів, басейну, гуртожитків, навчальних корпусів, реабілітаційного центру, стадіонів, кортів) ректорові коледжу Євгенію Імасу. Ми закликаємо владу Зеленського скасувати це грабіжницьке рішення та припинити шкідливу кадрову політику, яка сприяє реваншу антиукраїнських сил і призводить до кризи, що невпинно насувається на Україну», — йдеться у відеозверненні.

Також від урядовців вимагають повернення вкрадених бюджетних коштів, виділених на розвиток освіти, науки та спорту під приводом боротьби з пандемією, які встигли осісти у кишенях корумпованих чиновників.

Читайте також:
Як засіб боротьби з інакомислячими.
07 вересня, 13:06
Майже щодня "Останній Бастіон" повідомляє про злочини "перевертнів у погонах", але виявляється, що суспільний розголос їх не зупиняє.
04 вересня, 13:44
Старша інспектор сектору дізнання одного з відділів обласного управління Національної поліції Львівщини постане перед судом.
02 вересня, 14:25
Було ваше – стало наше. Саме таким гаслом керуються деякі співробітники МВС.
02 вересня, 09:39
Напередодні місцевих виборів в Україні почастішали напади кремлівських "тітушок" на патріотів і громадських активістів.
01 вересня, 14:31
Лейтенант Одеської патрульної поліції зі спільником незаконно заволоділи іномаркою BMW 320D.
20 серпня, 13:54