Українські спортсмени проти перебування рейдерів на міністерських посадах

СПОРТ
09.09.2020, 12:12
Українські спортсмени проти перебування рейдерів на міністерських посадах
Фото: YouTube

Вихованці київського Олімпійського коледжу вимагають відставки урядовців Сергія Шкарлета і Вадима Гутцайта.

Відповідне відео з закликом до освітян та спортсменів України долучитися до загальнонаціонального страйку 7 вересня на своєму YouTube-каналі виклав заслужений тренер і олімпійський чемпіон Богдан Грицай.

Рішення студентів одноголосно підтримав трудовий колектив коледжу.

Міністра освіти Шкарлета та міністра спорту Гутцайта звинуватили у рейдерському захопленні та фактичній ліквідації вказаного навчального закладу без будь-якого громадського обговорення.

«У режимі таємності Кабміном випущено Розпорядження №1083-р від 02.09.2020, яким погоджено незаконну передачу 16 гектарів землі (біля станції метро "Лісова") та нерухомого майна (спортивних манежів, басейну, гуртожитків, навчальних корпусів, реабілітаційного центру, стадіонів, кортів) ректорові коледжу Євгенію Імасу. Ми закликаємо владу Зеленського скасувати це грабіжницьке рішення та припинити шкідливу кадрову політику, яка сприяє реваншу антиукраїнських сил і призводить до кризи, що невпинно насувається на Україну», — йдеться у відеозверненні.

Також від урядовців вимагають повернення вкрадених бюджетних коштів, виділених на розвиток освіти, науки та спорту під приводом боротьби з пандемією, які встигли осісти у кишенях корумпованих чиновників.

Читайте також:
Якщо Вас захочуть убити в центрі Києва, то поліція не допоможе!
20 березня, 14:30
Олександр Ткаченко розповсюджує байки про бабусь, яких можуть оштрафувати за незнання української мови.
10 березня, 21:32
На посаду членів ВРП претендують 34 судді, серед них ті, які перебувають на лаві підсудних Вищого антикорупційного суду та судді Майдану.
05 березня, 18:38
Законодавчі ініціативи народних обранців із партії "Слуга народу" продовжують вражати уяву громадян, як і рішення, прийняті "гарантом".
05 лютого, 11:23
Вважаєте, історії про «смотрящих» у минулому?
12 січня, 12:10
З часу запровадження реформи структурних підрозділів МВС минуло 5 років, однак поліція і надалі є карально-репресивним органом.
03.11.2020, 10:18