Український газ як одна із цілей російського наступу на Сумщину і Харківщину

ЕКОНОМІКА
30 травня, 07:19
Український газ як одна із цілей російського наступу на Сумщину і Харківщину
Фото: Facebook

РФ комплексно працює над знищенням нашої держави. Спершу знелюднили Схід та пограбували Південь, тепер обрали Північ для руйнації.

Одна із причин чергового наступу росіян на Харківську та Сумську області — це найбільші природні запаси природного газу в Україні. Звичайно, росіянам цей газ не потрібен.

Проте, як завжди, у будь-якій ситуації постає це злощасне «але»... Але для українського газового балансу — ці поклади газу є критично важливими, бо це майже половина запасів країни!

Важливо зауважити, що для блокування видобутку, не обов'язково окуповувати території. А що тоді? Можна просто наблизитися до них для вогневого ураження.

Стратегія росіян розкривається також у контексті постійних ракетних ударів по газових підземних сховищах у західних областях країни. Перш за все, Івано-Франківщині та Львівщині.

Це все комплексні заходи напередодні наступного опалювального сезону, особливо враховуючи плани Міненерго запустити ряд газових електростанцій. А для них потрібен енергетичний ресурс — власне, газ.

До речі, у сезоні 2023/2024 європейські газові трейдери заробили більше ніж $320 мільйонів на зберіганні свого газу в українських підземних газових сховищах. Із вищенаведеного можна зробити висновок: росіяни можуть і будуть руйнувати економічну основу життя нашої країни надалі.

Автор : Олексій Кущ
Читайте також:
Війна
Сирія, Україна, Ґаза (ширше — Палестина)... Що поєднує ці чужі одна одній країни? Вочевидь варварський терор дикунів із ракетами й дронами.
11 липня, 20:34
Опінії
Усе частіше постаємо перед думкою, що українці — не пішак, а скоріше, слабка фігура, якою жертвують заради знесилення такого гравця, як РФ.
11 липня, 07:18
Світ
Попри фіаско військової операції у Ґазі, сіоністи відкрито декларують далекосяжну мету. Йдеться про захоплення арабських країн.
19 червня, 13:38
Війна
РФ відправляє молодих африканців вмирати в Україну. Рекрутинг «гарматного м'яса» відбувається у зайнятих терористами «Вагнера» країнах.
10 червня, 14:52
Війна
Після успішного з пропагандистського погляду наступу на Харківщину, московити готують новий підступ. Тепер у фокусі сусідня область.
28 травня, 19:06
Світ
Уродженець молдовського Кишинева сіоніст Авіґдор Ліберман несподівано заступився за палестинців. Політику огидна геноцидна війна.
26 травня, 19:08