Український військовий про MELOVINa: ми не дозволимо сексуальним збоченцям знищувати первинні сенси

ПОЛІТИКА
07.07.2021, 14:42
Максим Токарєв
Максим Токарєв
Фото: Фейсбук

Головна їх боротьба - це спроба знищення наших сенсів і заміна їх на власні.

Український військовий Максим Токарєв у себе на сторінці у ФБ звернув увагу на те як ліберальна пропаганда устами своїх апологетів намагається займатися підміною понять, ставлячи собі за мету знищити наші традиційні цінності.

«Який сміливий вчинок» - це те що я зараз читаю... з кожного утюга (чого я взагалі бачити не хочу) про Мелоякйоготам (мова йде про нещодавній так званий камінг-аут збоченця MELOVIN-РЕД)», - пише військовий.

Токарєв зазначив, що коли торік пішов на контракт, для нього прикладом сміливості були пацани та мужики, які в 14-15 році добровольцями поїхали воювати на Схід, не жаліючи свого РЕАЛЬНОГО ЖИТТЯ.

Військовий також зауважив, що зараз для частини сучасного покоління бути а@уєть яким сміливим це визнати, що ти нетрадиційної сексуальної орієнтації…

“Останнім часом, я переглянув своє відношення до таких людей і майже перестав на них зважати. Але знищувати первинні сенси. Ні. Нехай більше не розказують, що основна їх мета це боротьба за свої свободи. Головна їх боротьба - це знищення наших сенсів і заміна їх на власні. Те що вже в принципі відбувається і частково відбулося на Заході”, - резюмував Токарєв.

Читайте також:
Полтавська гопота гулятиме у відреставрованій у рамках президентської програми "Велике крадівництво" філармонії.
13 січня, 12:33
Почуття відданості є свого роду механізмом, що зберігає потяг людини до мотиву. За відсутності такого настає ментальний дефолт...
05 січня, 13:16
...у хворій уяві директора галереї мистецтв імені Миколи Ярошенка.
30.12.2021, 13:52
Коли минулого разу Dj Nastia грала на секс-вечірці – за неї виправдовувався чоловік
18.12.2021, 18:35
Депутати обласної ради Одещини звернулися до Міністерства культури з вимогою припинити фінансування збоченського фільму "Мій юний принц".
18.12.2021, 15:02
Немає підліших та гидкіших за «культурних марксистів».
14.12.2021, 14:46