Український військовий про MELOVINa: ми не дозволимо сексуальним збоченцям знищувати первинні сенси

ПОЛІТИКА
07.07.2021, 14:42
Максим Токарєв
Максим Токарєв
Фото: Фейсбук

Головна їх боротьба - це спроба знищення наших сенсів і заміна їх на власні.

Український військовий Максим Токарєв у себе на сторінці у ФБ звернув увагу на те як ліберальна пропаганда устами своїх апологетів намагається займатися підміною понять, ставлячи собі за мету знищити наші традиційні цінності.

«Який сміливий вчинок» - це те що я зараз читаю... з кожного утюга (чого я взагалі бачити не хочу) про Мелоякйоготам (мова йде про нещодавній так званий камінг-аут збоченця MELOVIN-РЕД)», - пише військовий.

Токарєв зазначив, що коли торік пішов на контракт, для нього прикладом сміливості були пацани та мужики, які в 14-15 році добровольцями поїхали воювати на Схід, не жаліючи свого РЕАЛЬНОГО ЖИТТЯ.

Військовий також зауважив, що зараз для частини сучасного покоління бути а@уєть яким сміливим це визнати, що ти нетрадиційної сексуальної орієнтації…

“Останнім часом, я переглянув своє відношення до таких людей і майже перестав на них зважати. Але знищувати первинні сенси. Ні. Нехай більше не розказують, що основна їх мета це боротьба за свої свободи. Головна їх боротьба - це знищення наших сенсів і заміна їх на власні. Те що вже в принципі відбувається і частково відбулося на Заході”, - резюмував Токарєв.

Читайте також:
Політика
Гомодиктатура крокує Україною щонайменше від 2015 року, коли попередня влада дозволила «райдужні» шабаші у Києві. Їм виявилося цього замало.
09 липня, 20:34
Життя
Завжди вкладайтеся у компетентність дітей і розвивайте себе, досягайте нових висот. Не бійтеся дратувати сміливістю та відвагою своїх ідей.
03 червня, 14:54
Спорт
Пам'ятаєте кенійського легкоатлета Абеля Мутаї? Він — чемпіон Африки з бігу 2012 року і бронзовий призер Олімпійських ігор у Лондоні.
19 травня, 15:42
Мистецтво
Такі постаті з'являються на світ рідко, поєднуючи у собі мистецький хист і талант політика. Мова про Ігнація Падеревського (1860-1941).
19 травня, 07:59
Історія
Якщо у країні бракує офіцерів, тоді дуже складно організувати армію. Ці слова промовив на зламі XVIII-XIX сторіч перший імператор Франції.
15 травня, 21:47
Війна
Відповідь на, задавалося б, цілком риторичне запитання очевидна. Але як завжди, не все так просто і не все однозначно...
10 травня, 07:19