Український військовий про MELOVINa: ми не дозволимо сексуальним збоченцям знищувати первинні сенси

ПОЛІТИКА
07.07.2021, 14:42
Максим Токарєв
Максим Токарєв
Фото: Фейсбук

Головна їх боротьба - це спроба знищення наших сенсів і заміна їх на власні.

Український військовий Максим Токарєв у себе на сторінці у ФБ звернув увагу на те як ліберальна пропаганда устами своїх апологетів намагається займатися підміною понять, ставлячи собі за мету знищити наші традиційні цінності.

«Який сміливий вчинок» - це те що я зараз читаю... з кожного утюга (чого я взагалі бачити не хочу) про Мелоякйоготам (мова йде про нещодавній так званий камінг-аут збоченця MELOVIN-РЕД)», - пише військовий.

Токарєв зазначив, що коли торік пішов на контракт, для нього прикладом сміливості були пацани та мужики, які в 14-15 році добровольцями поїхали воювати на Схід, не жаліючи свого РЕАЛЬНОГО ЖИТТЯ.

Військовий також зауважив, що зараз для частини сучасного покоління бути а@уєть яким сміливим це визнати, що ти нетрадиційної сексуальної орієнтації…

“Останнім часом, я переглянув своє відношення до таких людей і майже перестав на них зважати. Але знищувати первинні сенси. Ні. Нехай більше не розказують, що основна їх мета це боротьба за свої свободи. Головна їх боротьба - це знищення наших сенсів і заміна їх на власні. Те що вже в принципі відбувається і частково відбулося на Заході”, - резюмував Токарєв.

Читайте також:
Життя
Слово одного старого карпаторуського боярина іменем Горзова...
27 серпня, 21:31
Світ
Начебто нічого особливого, просто щемлива сцена на фото: чоловік читає газету, а поряд стоїть його дружина...
26 серпня, 16:01
Війна
Переважна більшість населення України хоче, щоби війна скоріше закінчилася. Від умовного Лиману до Хуста люди прагнуть не помічати її...
19 липня, 20:02
Політика
Люди не однаково цінні для суспільства, адже соціальної рівності не існує й всі аргументи "за" чи "проти" лише доводять це твердження.
07 липня, 18:55
Опінії
Всі ми з дитинства у спілкуванні маніпулятори. Це наша, тобто людська, природа.
27 червня, 19:18
Блоги
Будьте певні, голос має значення. І один воїн у полі може зробити ворога!..
26 червня, 21:41