Уряд Фінляндії підготував план щеплення від коронавірусу

СВІТ
13 жовтня, 08:51
Уряд Фінляндії підготував план щеплення від коронавірусу
Фото: Global Times

Наприкінці 2020 року у Фінляндській Республіці може розпочатися масова вакцинація населення з метою зупинити поширення COVID-19.

Таку інформацію 10 жовтня оприлюднило видання "Yle", посилаючися на заяву державного Департаменту охорони здоров'я та соціального забезпечення.

Медики мають намір використати для профілактичного щеплення вакцину, розроблену фармацевтичною компанією "AstraZeneca" спільно з науковцями Оксфордського університету.

«Цілком імовірно, що перших партій медикаментів не вистачить на всіх. Тому вакцинування розпочнуть із тих, хто найбільше цього потребує. Наш пріоритет — це літні люди та дорослі громадяни, які входять до групи ризику», — прокоментували ситуацію представники Департаменту охорони здоров'я Фінляндії.

Водночас медики наголошують, що питання антикоронавірусного щеплення неповнолітніх і новонароджених дітей поки не розглядається.

Читайте також:
Надихнувшись дослідами фізіолога Івана Павлова, європейські ділки від медицини тестуватимуть свою вакцину на піддослідних гоях з України.
16 жовтня, 10:37
Команда Володимира Зеленського має намір закуповувати сумнівну вакцину.
02 жовтня, 12:18
В Естонії коаліційний уряд може піти у відставку через критичні висловлювання міністра внутрішніх справ щодо ЛҐБТ-спільноти.
09:58
Телеграм-канал оперативно оприлюднює інформацію про події з акцій протесту в Білорусі.
вчора, 19:52
За щоби не взялися "фахові" дослідники РФ, у них все не до ладу. Як от вакцина від коронавірусу.
вчора, 13:48
Багатотисячний марш із вимогою узаконити свою присутність у Франції центром Парижу провели нелегальні мігранти з Азії та Африки.
19 жовтня, 10:27