Уряд Фінляндії підготував план щеплення від коронавірусу

СВІТ
13.10.2020, 08:51
Уряд Фінляндії підготував план щеплення від коронавірусу
Фото: Global Times

Наприкінці 2020 року у Фінляндській Республіці може розпочатися масова вакцинація населення з метою зупинити поширення COVID-19.

Таку інформацію 10 жовтня оприлюднило видання "Yle", посилаючися на заяву державного Департаменту охорони здоров'я та соціального забезпечення.

Медики мають намір використати для профілактичного щеплення вакцину, розроблену фармацевтичною компанією "AstraZeneca" спільно з науковцями Оксфордського університету.

«Цілком імовірно, що перших партій медикаментів не вистачить на всіх. Тому вакцинування розпочнуть із тих, хто найбільше цього потребує. Наш пріоритет — це літні люди та дорослі громадяни, які входять до групи ризику», — прокоментували ситуацію представники Департаменту охорони здоров'я Фінляндії.

Водночас медики наголошують, що питання антикоронавірусного щеплення неповнолітніх і новонароджених дітей поки не розглядається.

Читайте також:
Російський фармакологічний препарат проти коронавірусу "Sputnik V" розпочали випробувати на мешканцях Індії.
02.12.2020, 10:27
Надихнувшись дослідами фізіолога Івана Павлова, європейські ділки від медицини тестуватимуть свою вакцину на піддослідних гоях з України.
16.10.2020, 10:37
Команда Володимира Зеленського має намір закуповувати сумнівну вакцину.
02.10.2020, 12:18
Але росЗМІ вже не перший рік лякають довірливих росіян холодними та голодними бунтами в Україні.
вчора, 19:58
"Митці такого масштабу, як Китастий, приходять одиницями на століття".
вчора, 15:41