Уряд Японії готується до війни з КНР

СВІТ
15.11.2021, 07:51
Уряд Японії готується до війни з КНР
Фото: iStock

Японський воєнізований підрозділ радіоелектронної боротьби розмістили на острові Йонаґуні, що поруч із Китайською республікою.

Відповідні фотознимки оприлюднило з місця події провідне далекосхідне видання "Asian News International", інформує аґенція "Останній Бастіон".

Острів Йонагуні є найзахіднішою японською територією у складі архіпелагу Рюкю і знаходиться всього за 108 кілометрах від східного узбережжя Тайваню.

Новий підрозділ має покращити можливості Сил оборони Японії реагувати, як у випадку потенційного конфлікту з КНР в акваторії Тайванської протоки, так і, ймовірно, у районі островів Сенкаку, на які претендує комуністичний Китай.

Як з'ясувалося, кілька рухомих станцій РЕБ поповнять уже розміщені на острові японські військові частини, що включать станцію спостереження та раннього попередження і радар.

Фактично, вони разом прийматимуть і здійснюватимуть аналіз радіохвиль, а також глушитимуть канали зв'язку потенційного противника.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", в одній із пустель комуністичного Китаю виявили корпуси бойових суден американського зразка.

Японські війська на острові Йонаґуні
Японські війська на острові Йонаґуні
Японська мобільна система РЕБ
Японська мобільна система РЕБ
Нове японське озброєння продане у 2020-2021 роках Тайваню
Читайте також:
Світ
Загалом до карїни мають прибути 1700 військових США
04 лютого, 19:05
Світ
ВПС Норвегії вперше підняли новітні винищувачі F-35
03 лютого, 17:35
Світ
Це переміщення військ не має відношення до 8,5 тис. військовослужбовців, готових до перекидання в Європу
02 лютого, 20:25
Світ
Це відбувається на тлі зростаючої загрози в Чорному морі
20 січня, 18:08
Світ
Аналітики стратегічного дослідницького інституту США занепокоєнні нерішучістю Білого дому у перемовинах із путінським режимом.
17 січня, 11:40
Світ
Обидві палати американського парламенту узгодили пакет санкцій особисто проти Владіміра Путіна і низки держслужбовців РФ.
13 січня, 10:06