В одній із пустель Китаю виявили корпуси бойових суден

СВІТ
12.11.2021, 10:24
В одній із пустель Китаю виявили корпуси бойових суден
Фото: NBC News

Незвичайні об'єкти, схожі на кораблі, здатних нести важке озброєння включно з винищувачами, зафіксували на північному заході КНР.

Про це свідчать кадри, оприлюднені провідним американським мовником "NBC TV", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що супутники НАТО виявили досить точні копії авіаносця типу "Nimitz" та ще 7-х бойових суден, споруджені посеред пустелі Східного Туркестану (відома як провінція Сіньцзян – прим. ред.).

Фактично, військові інженери комуністичного Китаю відтворили у важких кліматичних умовах морську техніку американського зразка, щоправда, без палубного оснащення.

На думку західних аналітиків, вказані макети кораблів будуть використані для тренування ракетних і/або авіаційних атак війська КНР, яке рішуче готується до вторгнення на острів Тайвань.

Знаково, але до тепер у Пентаґоні поки ніяк не прокоментували виявлену імітаційну техніку; ймовірно, здійснюється додаткова перевірка розвідкою.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що очільник комуністичного Китаю Сі Цзіньпін уже давно тримає у руках сокиру війни.

Читайте також:
Це відбувається на тлі зростаючої загрози в Чорному морі
20 січня, 18:08
Аналітики стратегічного дослідницького інституту США занепокоєнні нерішучістю Білого дому у перемовинах із путінським режимом.
17 січня, 11:40
Обидві палати американського парламенту узгодили пакет санкцій особисто проти Владіміра Путіна і низки держслужбовців РФ.
13 січня, 10:06
У разі, коли тривалі перемовини колективного Заходу з Кремлем зайдуть у глухий кут, НАТО протистоятиме окупанту на полі бою.
11 січня, 10:55
Агент спеціальних служб РФ, який діяв під маскою "бізнесмена", Владіслав Клюшин екстрадований Швейцарією до Америки.
04 січня, 14:10
Фінляндська влада мусить або провести загальнонаціональний плебісцит щодо вступу до НАТО, або відверто сказати, що прислужує Кремлю.
01 січня, 08:59