В одній із пустель Китаю виявили корпуси бойових суден

СВІТ
12.11.2021, 10:24
В одній із пустель Китаю виявили корпуси бойових суден
Фото: NBC News

Незвичайні об'єкти, схожі на кораблі, здатних нести важке озброєння включно з винищувачами, зафіксували на північному заході КНР.

Про це свідчать кадри, оприлюднені провідним американським мовником "NBC TV", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що супутники НАТО виявили досить точні копії авіаносця типу "Nimitz" та ще 7-х бойових суден, споруджені посеред пустелі Східного Туркестану (відома як провінція Сіньцзян – прим. ред.).

Фактично, військові інженери комуністичного Китаю відтворили у важких кліматичних умовах морську техніку американського зразка, щоправда, без палубного оснащення.

На думку західних аналітиків, вказані макети кораблів будуть використані для тренування ракетних і/або авіаційних атак війська КНР, яке рішуче готується до вторгнення на острів Тайвань.

Знаково, але до тепер у Пентаґоні поки ніяк не прокоментували виявлену імітаційну техніку; ймовірно, здійснюється додаткова перевірка розвідкою.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що очільник комуністичного Китаю Сі Цзіньпін уже давно тримає у руках сокиру війни.

Читайте також:
Світ
Засоби ядерного стримування Сполучених Штатів є безпечними, надійними та ефективними для стримування загроз XXI століття
вчора, 15:25
Світ
У разі воєнної поразки в Україні путінський режим може перейти до так званої "горизонтальної ескалації", зачепивши країни Європи.
29 липня, 09:22
Світ
Загалом до карїни мають прибути 1700 військових США
04 лютого, 19:05
Світ
ВПС Норвегії вперше підняли новітні винищувачі F-35
03 лютого, 17:35
Світ
Це переміщення військ не має відношення до 8,5 тис. військовослужбовців, готових до перекидання в Європу
02 лютого, 20:25
Світ
Це відбувається на тлі зростаючої загрози в Чорному морі
20 січня, 18:08