В американському зоопарку народився рідкісний білий носоріг

15.06.2021, 14:45
В американському зоопарку народився рідкісний білий носоріг
Фото: ZooTampa

На початку минулого століття популяція виду скоротилася до 50-200 особин

У зоопарку ZooTampa американського штату Флорида народилося дитинча рідкісного південного білого носорога (Ceratotherium simum simum). Про це повідомляє ABC News.

Відзначається, що це вже восьме дитинча білого носорога, яке з'явилося в установі в рамках спеціальної програми, спрямованої на відновлення популяції. Юна самка ще не отримала імені. Водночас в адміністрації розповіли, що мати та дитинча відчувають себе добре. Незабаром сім'я зможе приєднатися до решти групи носорогів.

В американському зоопарку народився рідкісний білий носоріг_1

На початку минулого століття популяція виду скоротилася до 50-200 особин. Завдяки зусиллям фахівців щодо збереження, її вдалося збільшити до 20 400 особин в Африці. Однак білі носороги як і раніше класифікуються як такі, що знаходяться під загрозою зникнення. Головну загрозу для них представляють втрата середовища проживання та браконьєри, що полюють на них заради рогів.

Читайте також:
Світ
У дику природу материкової Австралії повернувся раніше втрачений вид тварин – беттонґи, які схожі на кенгуру, але мають розмір кролика.
22 травня, 20:41
Життя
Серед вітчизняних громадян, які займаються рільництвом і землеробством від совєцьких часів лишилося жорстоке ставлення природи.
01 травня, 21:19
Життя
А чи знали ви, що в індіанських культурах Америки вовк – провідна тотемна істота, як, до слова, й у тюркських народів Євразії.
05 березня, 21:29
Життя
Пара, яка пірнала біля узбережжя Японського моря, зробила рідкісні зображення гігантського кальмара.
16 січня, 17:28
Світ
Здебільшого тварин використовували для виявлення мін, тепер навчають пошуково-рятувальним операціям
24.12.2021, 07:04
Життя
Звірі дуже гостро відчувають наближення свого кінця на цьому світі, особливо, якщо він настає не з їхньої власної волі.
14.10.2021, 10:25