Австралійські біологи відновили популяцію мінікенгуру

СВІТ
22 травня, 20:41
Австралійські біологи відновили популяцію мінікенгуру
Фото: France 24

У дику природу материкової Австралії повернувся раніше втрачений вид тварин – беттонґи, які схожі на кенгуру, але мають розмір кролика.

Такі відомості з природоохоронної зони на півострові Йорк неподалік міста Аделаїда оприлюднило видання "France 24", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначаться, що подія справді знакова не тільки для провінції Південна Австралія, де вперше за 100 років вдалося відновити популяцію щіткохвостого сумчастого беттонґа.

Як стверджують тамтешні біологи, рідкісна тварина раніше населяла понад 60% території континенту, але на зламі XIX-XX століть стала жертвами кішок, лисиць і розчищення земель після активного заселення європейцями.

«Кількість беттонґів скоротилася із десятків мільйонів до 12 тисяч осіб, – це межа вимирання. Задля відновлення популяції ми поступово випустили 120 тварин у дику природу, адже беттонґи відіграють у місцевих екологічних системах. Ці звірі успішно виживають та розмножуються», – прокоментували ситуацію австралійські науковці.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що науковці із Каліфорнійського Університету з'ясували, – у дикій природі звірі дотримуються концепції ієрархічної наступності.

Читайте також:
Життя
Серед вітчизняних громадян, які займаються рільництвом і землеробством від совєцьких часів лишилося жорстоке ставлення природи.
01 травня, 21:19
Життя
А чи знали ви, що в індіанських культурах Америки вовк – провідна тотемна істота, як, до слова, й у тюркських народів Євразії.
05 березня, 21:29
Життя
Пара, яка пірнала біля узбережжя Японського моря, зробила рідкісні зображення гігантського кальмара.
16 січня, 17:28
Світ
Здебільшого тварин використовували для виявлення мін, тепер навчають пошуково-рятувальним операціям
24.12.2021, 07:04
Життя
Звірі дуже гостро відчувають наближення свого кінця на цьому світі, особливо, якщо він настає не з їхньої власної волі.
14.10.2021, 10:25
Життя
На початку минулого століття популяція виду скоротилася до 50-200 особин
15.06.2021, 14:45