В Еквадорі можуть початися проблеми з експортом бананів

ЕКОНОМІКА
12 січня, 06:02
В Еквадорі можуть початися проблеми з експортом бананів
Фото: The Guardian

Спроба захоплення влади у південноамериканській республіці підриває продовольчу безпеку у світі. Банани можуть стати на вагу золота.

Такі відомості з еквадорської столиці Кіто оприлюднило впливове бізнес-видання The Wall Street Journal. Зазначається, що про ймовірні проблеми із постачанням бананів партнери попередили імпортерів в Європі, де зосереджено найбільший ринок збуту.

Причиною очікуваних труднощів із сільськогосподарською продукцією з Еквадору вказано заворушення у країні. Як відомо, напередодні наркокартелі намагалися захопити владу, зокрема взяли у заручники тележурналістів та навіть розстріляли правоохоронців.

У зв'язку з надзвичайною ситуацією, яка склалася в Еквадорі, не тільки були тимчасово закриті порти й доставлення контейнерів, але навіть було заборонено збір бананів. Президент країни Даніель Нобоа запровадив «режим внутрішнього збройного конфлікту», до якого застосовуються окремі закони та звичаї ведення реальної війни.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла своїх читачів про те, що в Європі закінчуються запаси оливкової олії. Головна причина нестачі — велика посуха у регіонах-постачальниках.

Читайте також:
Економіка
158 325 тонн — саме стільки зернових культур закупив латвійський уряд за перший квартал 2024 року. Головний продавець — держава-окупант.
09 квітня, 21:52
Позиція
Знята Зеленським заборона на продаж української землі створює передумови другої Палестини на українських землях. Українці будуть вигнанцями!
26.11.2023, 12:05
Економіка
Зростання цін на пальне і добрива, високі видатки на логістику загрожують Україні скороченням посівних площ. Житниця бідніє.
24.10.2023, 10:09
Економіка
Голова Комітету з питань аграрної й земельної політики Олександр Гайду закликав українців готуватися до стрибка цін. Перш за все на молочку.
17.10.2023, 12:24
Економіка
Багаторічна угодовницька політика Берліна стосовно Москви боляче вдарила по самих німцях, які відчули наслідки дружби з державою-агресором.
21.08.2023, 17:19