В одному з сіл Кременчуцького району анонсували свято гарбуза

11 жовтня, 11:07
В одному з сіл Кременчуцького району анонсували свято гарбуза

Гарбузовий Фест-Квест відбудеться 19 жовтня у селі Чечелеве на Полтавщині. Анонс культурного заходу оприлюднили у соціальній мережі Facebook.

Повідомляється, що свято гарбуза спрямоване на розвиток сільського зеленого туризму та відродження народної гастрономії, зокрема органічної їжі. Виїзд з Полтави заплановано о 9:00, з Кременчука — о 13:30.

На учасників фестивалю чекають: реконструкція обряду сватання, екскурсія на тракторі, світлове шоу гарбузових ліхтарів, дегустація страв з гарбуза і дискотека просто неба. Вартість мандрівки становить 450 гривень, яка включає тематичну програму, ігровий майданчик, транспортне забезпечення, страхування і харчування.


Читайте також:
Письменник з Нових Санжарів презентував землякам книгу про полковника Петра Болбочана.
вчора, 16:50
Необхідна українська точка зору на події Північної війни.
вчора, 09:59
6 грудня зал Галереї мистецтв об’єднав дві урочисті події поціновувачів мистецтва.
07 грудня, 17:58
5 грудня у Дрогобичі відбулася презентація збірника «Україна і Хорватія: історичні паралелі».
07 грудня, 06:20
Угоду про наукове співробітництво між українськими дослідниками з Інституту Археології Національної Академії Наук України та представниками Інституту Археології та Етнології Польської Академії Наук підписано у Варшаві.
05 грудня, 10:30
Щорічний фестиваль поезії "Листоверт" відбудеться наступної суботи у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка.
30 листопада, 17:35