В окупований Джанкой завезли нову партію гарматного м'яса з росії

ВІЙНА
24.10.2023, 18:17
В окупований Джанкой завезли нову партію гарматного м'яса з росії
Фото: Атеш

Кримський плацдарм російського окупаційно-терористичного контингенту зміцнюється. Зі Сходу приїхала щойно набрана солдатня.

Відповідні кадри із середмістя Джанкоя оприлюднили підпільники з руху опору «Атеш». Загарбники намагаються акліматизуватися перед тим, як командування відрядить їх на фронт.

Як стверджують українські партизани, майбутніх фронтовиків командування зобов'язало пересуватися тільки групами і під наглядом. Довіри до «м'яса» немає.

«Агенти руху «Атеш» повідомляють про проблеми з особовим складом окупантів у Джанкої. Фіксуємо прибуття нової партії мобілізованих до міста. За наявною інформацією, прибули підрозділи військової поліції для забезпечення безпеки особового складу окупантів; це зі зникненням військовиків у місті. Також наші агенти продовжують працювати всередині армії росії з метою деморалізації ворога», — повідомили в українському русі опору.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла про те, що російські окупанти готуються захищати тільки Східний Крим. Конкретно — Керченський півострів, де споруджують потужні оборонні укріплення.

В окупований Джанкой завезли нову партію гарматного м'яса з росії_1
В окупований Джанкой завезли нову партію гарматного м'яса з росії_3
В окупований Джанкой завезли нову партію гарматного м'яса з росії_5
вибір редакції
Читайте також:
Позиція
Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.
25 лютого, 10:24
Кримінал
Неповнолітнього хлопця, на ім'я Олег, вивезли півтора року тому зі знищенного Маріуполя. Тепер підліток «адаптується» у родині загарбників.
24 січня, 20:36
Полтава
Влітку 1905 року у Полтаві створено приватний освітній заклад 1 розряду. Якісною освітою дівчат стала опікуватися Наталя Старицька.
17 січня, 08:20
Опінії
84 роки тому у прикордонній парохії Суомуссалмі сталася велична битва. Дарма, що серед окупантів були уродженці підсовєцької України.
07 січня, 19:53
Війна
Наші захисники виборюють найголовніше для українського народу — звільнення від загарбників та переможне відновлення миру. Їм не до свят.
04 січня, 12:27
Життя
Підприємці та науковці маленької острівної азійської держави об'єдналися заради спільної мети. Вона полягає у дослідженні світового океану.
03 січня, 14:45