В окупованому Маріуполі росіяни «реставрують» СССР

ВІЙНА
13 січня, 07:51
В окупованому Маріуполі росіяни «реставрують» СССР

Знищена і тимчасово загарбана перлина українського Приазов'я російськими руками повертається у минуле, конкретніше – у "період совка".

Відповідні світлини надзвичайної ситуації на своєму публічному Telegram-каналі оприлюднив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, під знесення йдуть не тільки типові багатоповерхові будинки минулих десятиліть (тобто, так звані "хрущівки" та "брєжнєвки" – прим. ред.), а й справжні архітектурні окраси приморської громади.

«Росія просто будує у Маріуполі СССР-2. Буквально повертаючи місто у відповідний стан. Назад від епохи до епохи. Наочний приклад: "будинок із годинником", який є історичною пам'яткою, де знаходилась майстерня світового генія монументального мистецтва Арнаутова нині знесено.

Хоча від початку демонтажу окупанти волали, що це – "не знесення, а реконструкція". Ось вона, реконструкція від окупантів. У нуль. В труху. Так екскаваторами після бомб нищать усю справжню історію Маріуполя, як і житловий масив Черемушкі, якого теж майже немає. Лють. Просто лють до цих нищителів», – заявив Петро Андрющенко.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що Луганщина – єдиний регіон України, де руками російських окупантів і місцевих колаборантів цілком і повністю знищено електротранспортну інфраструктуру.

В окупованому Маріуполі росіяни «реставрують» СССР_1
Читайте також:
Світ
Ордер на арешт може бути відкликаний лише в тому випадку, якщо путін постане перед судом і судді закриють справу.
20 березня, 13:05
Світ
У політичній системі росії, яка понад рік тому практично упокоїлася у вічній мерзлоті, стає гаряче.
20 березня, 09:03
Кримінал
Німеччина буде зобов’язана заарештувати путіна, якщо він приїде, і передати його до МКС
19 березня, 10:07
Кримінал
Спеціальний військовий трибунал для путіна вже створюється.
18 березня, 10:05
Виміри
Палата попереднього провадження Міжнародного кримінального суду видала ордер на арешт путіна
17 березня, 17:24
Війна
Чому ж тоді Організація Об'єднаних Націй сліпа до нашої трагедії, як і Організація з безпеки та співробітництва в Європі?
17 березня, 16:01